Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво или опел тигра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А мислил ли си за Фиат Купе?

    Коментар


      #32
      snake написа:
      астра бертоне.
      Колкото и да е еретично, бих препрочел Астра Бертоне даже пред ФИАТ Купе :D
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #33
        snake написа:
        Но ако си падаш по спортните коли и имаш някой лев в повече, помисли за астра бертоне.
        Хитро. Произведена е в Торино, в заводите на Бертоне Ако пък е Астра twin top, 1.9 CDTi - тогава не само че е произведена в Торино, ами и двигателят й е от ФИАТ (1.9 JTD). И седя, и се чудя - за кой ли дявол бих си взел такава кола, когато мога да си взема истински ФИАТ, а не имитация Майтапя се Всъщност и аз съм имал Опел - невероятно корава машина... Някои от по-старите (по членство във форума) колеги даже са го виждали.А Бертонето наистина е много много красиво.

        Коментар


          #34
          да ама тука говорите за друг ценови диапазаон, при който има други оферти за качествени коли.

          Коментар


            #35
            Immortal написа:
            snake написа:
            Но ако си падаш по спортните коли и имаш някой лев в повече, помисли за астра бертоне.
            Хитро. Произведена е в Торино, в заводите на Бертоне Ако пък е Астра twin top, 1.9 CDTi - тогава не само че е произведена в Торино, ами и двигателят й е от ФИАТ (1.9 JTD). И седя, и се чудя - за кой ли дявол бих си взел такава кола, когато мога да си взема истински ФИАТ, а не имитация Майтапя се Всъщност и аз съм имал Опел - невероятно корава машина... Някои от по-старите (по членство във форума) колеги даже са го виждали.А Бертонето наистина е много много красиво.
            нищо не казахте за маневреността на бравото в градски условия има ли мъртви точки как се паркира лесно трудно свиква ли се бързо с габаритите колега и аз искам бертоне но няма толкова финанси макс 3000 лв това са ми възможностите

            Коментар


              #36
              ls1 написа:
              А мислил ли си за Фиат Купе?
              а заслужава ли си ???? нямам мнение за него

              Коментар


                #37
                Според мен, Браво-то е много неманеврено за размерите си, но не е болка за умиране.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #38
                  ами за маневреността.. малко е проблемна, но се свиква бързо.Може да имаш малко ядове при пълен ляв/десен, защото не завива говедото му.Ама нормално е.малка количка.... колко искаш да е маневрена.

                  Коментар


                    #39
                    Не знам за Браво-то, но Мареата е доста по- маневрена от много малки колички, така че това би трябвало да важи и за Браво-то. Те са от една серия, разликата е в купето. Опел Тигра, наистина на мен ми изглежда количка за руса пичка с къса поличка :D и не мога да възприема, в тоя картинг да видя мъж зад волана :D А и задницата му е като на прее..на брантия... Има Опел-и които ми харесват, но точно Тигра не бих си купил. И не съм предубен спрямо Опел
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар


                      #40
                      бравото е на светлинни години пред тиграта отвсякъде просто.
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #41
                        А сега колега пусни една тема, същата като тази в опел форума и гледай филма

                        Коментар


                          #42
                          Dimo_J написа:
                          А сега колега пусни една тема, същата като тази в опел форума и гледай филма
                          направих го вече общо която по читава бройка попадне тази ще е

                          Коментар


                            #43
                            Братле, явно си си набил, че ще купуваш Тигра и друго мнение не приемаш, защо изобщо пусна тема?

                            Коментар


                              #44
                              Що не се качиш и в едно Браво ЖТД и тогава пак почвай да мислиш.

                              Коментар


                                #45
                                coolboby написа:
                                Братле, явно си си набил, че ще купуваш Тигра и друго мнение не приемаш, защо изобщо пусна тема?
                                незнам как го разбра

                                Коментар

                                Working...
                                X