Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво или опел тигра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    muns61 написа:
    Какъв шофьорски стаж имаш и кой ще дава парите за поддръжка, гориво и прочие? Къде ще я караш предимно - градско, извънградско?
    книжка имам от 2005 но все чужди коли съм карал аз ще си поддържам колата предимно градско ще се кара вече споменах

    Коментар


      #17
      Dimo_J написа:
      Van Bicepsa написа:
      Dimo_J написа:
      тук май за тиграта няма да чиеш добро работи, а лично на мен ми се струва, че ще ти е доста по-удобно в бравото, отколкото в тиграта.
      пич какво да ти кажа очаквам съвестно отговори а не мъмрене това е наи лесно
      Пич какво да ти кажа, като имам наблюдение върху двете коли.Имах брава, а брат ми браво, а мой авер имаше тигра.Ами пич ако си над 1,85 не знам какво ще правиш в тая тигра, ама лично на мен не ми беше удобно.Така че пич с тая цел ти казах това, което си цитирал.А ти засега виждам, че нямаш идея още за какво ти е тая кола.Дали за гъзария или просто да има.Бравото ще върви повече от тиграта, ама и ще гори повече.Единствено немога да ти кажа за цените на частите.И като нов тук се дръж малко по-културно ПИЧ.П.С. Моля някой модератор да пооправи правописните грешки на колегата, че ще влезе в рекордите за най-дълго изречение
      братле не съм имал цел да те обидя ок???

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        А и лично мое мнение - Тиграта според мен е леко женска кола Също като ФИАТ Баркета
        Ааа, не! Твърдо не съм съгласен за Баркета :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #19
          Dimo_J написа:
          Между другото фиата НЯМА чести болежки, ако се поддържа както трябва.
          А какви са по-честите болежки на опела в сравнение с фиата? Нека само не говорим за митологичната ръжда, защото това беше актуално през първата половина на 90-те години.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            Dimo_J написа:
            Между другото фиата НЯМА чести болежки, ако се поддържа както трябва.А ако искаш да сравниш дизел на фиат с бензин на опел.... то просто няма как да го направиш.Както предполагам знаеш, частите за дизела са по скъпи, но удоволствието е несравнимо.
            предпочитам бензин с една газова ловато какво ще кажеш???

            Коментар


              #21
              snake написа:
              Dimo_J написа:
              Между другото фиата НЯМА чести болежки, ако се поддържа както трябва.
              А какви са по-честите болежки на опела в сравнение с фиата? Нека само не говорим за митологичната ръжда, защото това беше актуално през първата половина на 90-те години.
              ръжда специално в тиграта няма след 1998 ламарините се поцинковани поне така казват тъй че ръждата я отписваме относно частите скъпа е откъм фарове,странични огледала ПС:огледалата механични са 75 лв сгъващи се 105 лв говорим за нови специално за части евтиния

              Коментар


                #22
                А да я се поинтересувай как се сменят крешките на фаровете
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #23
                  S_BANKOV написа:
                  А да я се поинтересувай как се сменят крешките на фаровете
                  кефа цена няма брат

                  Коментар


                    #24
                    snake написа:
                    Dimo_J написа:
                    Между другото фиата НЯМА чести болежки, ако се поддържа както трябва.
                    А какви са по-честите болежки на опела в сравнение с фиата? Нека само не говорим за митологичната ръжда, защото това беше актуално през първата половина на 90-те години.
                    не зная, затова не съм написал

                    Коментар


                      #25
                      Веднъж сънувах, че си купувам Тигра, събудих се от кошмара потен

                      Коментар


                        #26
                        Van Bicepsa написа:
                        Dimo_J написа:
                        Между другото фиата НЯМА чести болежки, ако се поддържа както трябва.А ако искаш да сравниш дизел на фиат с бензин на опел.... то просто няма как да го направиш.Както предполагам знаеш, частите за дизела са по скъпи, но удоволствието е несравнимо.
                        предпочитам бензин с една газова ловато какво ще кажеш???
                        Не съм от тънкообидните, спокойно.Ами то си е класика бензина с газово, ама може зимата да се чудиш що гори 13-14 газ.Те просто си горят и дали ще избереш 1.2, 1.4, 1.6 ,1.8 или 2.0 разликата в разхода е литър-два.

                        Коментар


                          #27
                          Van Bicepsa написа:
                          S_BANKOV написа:
                          А да я се поинтересувай как се сменят крешките на фаровете
                          кефа цена няма брат
                          Прав си, ама за да сменя една крушка никога няма да разглобя половината предница
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #28
                            coolboby написа:
                            Веднъж сънувах, че си купувам Тигра, събудих се от кошмара потен
                            аз помислих че си се събудил в полския фиат на дядо

                            Коментар


                              #29
                              Dimo_J написа:
                              Van Bicepsa написа:
                              Dimo_J написа:
                              Между другото фиата НЯМА чести болежки, ако се поддържа както трябва.А ако искаш да сравниш дизел на фиат с бензин на опел.... то просто няма как да го направиш.Както предполагам знаеш, частите за дизела са по скъпи, но удоволствието е несравнимо.
                              предпочитам бензин с една газова ловато какво ще кажеш???
                              Не съм от тънкообидните, спокойно.Ами то си е класика бензина с газово, ама може зимата да се чудиш що гори 13-14 газ.Те просто си горят и дали ще избереш 1.2, 1.4, 1.6 ,1.8 или 2.0 разликата в разхода е литър-два.
                              радвам се ще станем авери с теб ами брат какво да ти кажа газовото си е икономия затова ...

                              Коментар


                                #30
                                Тъй като съм имал в продължение на 12 години два опела и два фиата, мога да направя някакво сравнение. В общи линии и двете марки са "хвани единия, удари другия" . Фиатът също си има своите предимства, но малко по-здравата, малко по-малко проблемната кола, с по-евтина и чувствително по-лесна поддръжка е опелът. Дано ме разбрахте :D .Знам, че за вкус не може да се спори, но тиграта наистина минава за дамска кола. И просто е една нефункционална и невъзможно тясна въшка. От двете коли, които сравняваш, бравото е по-добрият избор. Но ако си падаш по спортните коли и имаш някой лев в повече, помисли за астра бертоне.
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X