Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво или опел тигра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат браво или опел тигра

    здравейте колеги нов съм в форума търсих къде да пусна моята толкова важна тема и май тук ми се стори най подходящо значи дилемата ми е между 2 коли първата е фиат браво конкретно ето това http://www.cars.bg/u519535 и другата е опел тигра тази колица http://www.cars.bg/u533558 какво ви е мнението каква е поддражката на фиата колко ще ми е обслужжането какви са му честите болежки срещу каква сума се лекува дизел или бензин е по добър това е общо взето очаквам реални коментари това ще ми е първата кола поздрави.

    #2
    тук май за тиграта няма да чиеш добро работи, а лично на мен ми се струва, че ще ти е доста по-удобно в бравото, отколкото в тиграта.

    Коментар


      #3
      Dimo_J написа:
      тук май за тиграта няма да чиеш добро работи, а лично на мен ми се струва, че ще ти е доста по-удобно в бравото, отколкото в тиграта.
      пич какво да ти кажа очаквам съвестно отговори а не мъмрене това е наи лесно

      Коментар


        #4
        Тигра-та може да изглежда по-добре, но реално си е Корса без задна седалка и почти без багажник. Тя просто е по-нисък клас кола, съответстващ на Пунто при ФИАТ. Да не говорим, че Браво-то с този двигател ще и скъса шушоните на всички рацерски дисциплини. Както е отбелязал колегата, ФИАТ-чето е далеч по-удобно и практично. Като добавим, че конкретното Браво е значително по-евтино, не виждам никаква дилема.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Dimo_J написа:
          а лично на мен ми се струва, че ще ти е доста по-удобно в бравото, отколкото в тиграта.
          Точно.Не знам как е като качество, но всеки път като влизах си удрях главата в колонката.Така че, ако си 178см+ май не е много удачен из6ор.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Van Bicepsa написа:
            Dimo_J написа:
            тук май за тиграта няма да чиеш добро работи, а лично на мен ми се струва, че ще ти е доста по-удобно в бравото, отколкото в тиграта.
            пич какво да ти кажа очаквам съвестно отговори а не мъмрене това е наи лесно
            Пич какво да ти кажа, като имам наблюдение върху двете коли.Имах брава, а брат ми браво, а мой авер имаше тигра.Ами пич ако си над 1,85 не знам какво ще правиш в тая тигра, ама лично на мен не ми беше удобно.Така че пич с тая цел ти казах това, което си цитирал.А ти засега виждам, че нямаш идея още за какво ти е тая кола.Дали за гъзария или просто да има.Бравото ще върви повече от тиграта, ама и ще гори повече.Единствено немога да ти кажа за цените на частите.И като нов тук се дръж малко по-културно ПИЧ.П.С. Моля някой модератор да пооправи правописните грешки на колегата, че ще влезе в рекордите за най-дълго изречение

            Коментар


              #7
              Бравото поне прилича на кола. За мен тиграта е изключително смотана, грозна и нефункционална кола. Колкото до поддръжката - опелът винаги е бил по-ремонтопригоден от фиата.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Аз досега ФИАТ с Опелски двигател не съм виждал, пък Опели с двигател на ФИАТ - колкото щеш.Само този факт според мен е показателен Иначе колегите са прави, че двете коли са от различен клас. Бравото е значително по-голямо от това...нещо.А и лично мое мнение - Тиграта според мен е леко женска кола Също като ФИАТ Баркета

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Аз досега ФИАТ с Опелски двигател не съм виждал, пък Опели с двигател на ФИАТ - колкото щеш. Само този факт според мен е показателен Иначе колегите са прави, че двете коли са от различен клас. Бравото е значително по-голямо от това...нещо.А и лично мое мнение - Тиграта според мен е леко женска кола Също като ФИАТ Баркета
                  Малка поправка, ако позволите:Тиграта е СИЛНО женска кола ...
                  I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                  Коментар


                    #10
                    23 коня разлика също не са за пренебрегване
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Какъв шофьорски стаж имаш и кой ще дава парите за поддръжка, гориво и прочие? Къде ще я караш предимно - градско, извънградско?
                      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Аз досега ФИАТ с Опелски двигател не съм виждал, пък Опели с двигател на ФИАТ - колкото щеш.Само този факт според мен е показателен Иначе колегите са прави, че двете коли са от различен клас. Бравото е значително по-голямо от това...нещо.А и лично мое мнение - Тиграта според мен е леко женска кола колата,ще се кара най вече градско маневрено ли е бравото споделете ???Също като ФИАТ Баркета

                        Коментар


                          #13
                          Качи се и в дветете постой 10тина минути ако трчбва направи по едно завойче и сам ще избереш.А и на Тиграта с този мотор подръжката не е никак евтина.
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            Между другото фиата НЯМА чести болежки, ако се поддържа както трябва.А ако искаш да сравниш дизел на фиат с бензин на опел.... то просто няма как да го направиш.Както предполагам знаеш, частите за дизела са по скъпи, но удоволствието е несравнимо.

                            Коментар


                              #15
                              Абе в тая тигра ако си по висок от 180см ще получиш грабначно изкривяване, а пък не дай си боже да седиш на задната седалка, трябва ти само пакетче семки и футбулен мач да се почувстваш на стадиона
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар

                              Working...
                              X