Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ACTA - поредното чудо за 3 дена или края на пиратството ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ACTA - поредното чудо за 3 дена или края на пиратството ?

    Я да видим, какво мислите по въпроса:http://youtu.be/eNhxqgveVpoп.с. линка е предоставен с любезното НЕсъдействие на Immortal т.е. не съм го питал за линка хаха
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    На пиратството няма как да се сложи край. Дори да стане реалност АКТА, ще се намерят нови начини за споделяне на данни
    In JTD I believe, in Nm I trust !

    Коментар


      #3
      това нещо няма да мине, а що се отнася до следенето - ако сте интересни на службите и сега си ви следят. а иначе това да махнем пиратството от интернет, е като да махнем наркоманите от улицата, неща които няма как да станат :D :D

      Коментар


        #4
        Аз не виждам какво му е тайното - текстът на споразумението и страните, които са го приели, ги има на сайта на ЕК, който иска може да ги види. Това, че журналистите в търсене на евтини сензации са проспали това споразумение не го прави тайно. В интернет има достатъчно информация, която е противоречаща се и взаимно изключваща се, така че прочетете споразумението, преди да го тълкувате.А този линк е абсурден - излиза, че си гласувал за народни представители/президент и прочее, обаче не ги упълномощаваш да си вършат работата.... Торент тракерите ще спрат толкова, колкото спряха до момента. А хората ще ги спират да им проверяват лаптопите колкото до момента ги спират. Мисля, че непрофесионализмът на много от журналистите, стремежът им към евтини сензации и стремежът им за трупане рейтинг (което неминуемо води до изкривяване на истината) е доста по-стряскащо и тревожно.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          борбата ще е безмилостно жестока... всичко е пари и интереси... и секс.... ама точно в тая тема секса липсва
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            http://news.data.bg/2/bulgaria/305198/Ето това четох преди 5 минути...
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              Аватарите на 90% от потребителите в този форум са изображения, които са предмет на авторски права ... строяваме се в редичка и по 200 евро обезщетение ... Да се цитирам от една друга тема ...
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #8
                "Днес, аз предавам доклада, за който съм отговорен. Надявам се по този начин да предупредя обществото за неприемливата ситуация, в която сме поставени. Аз не искам да участвам повече в този маскарад" Кадер Ариф - бивш главен докладчик на Еврокомисията по темата АСТА.Аз пък не виждам какво мога да добавя към думите на човека, който НАЙ-ДОБРЕ знае за какво става дума.

                Коментар


                  #9
                  avvasilev написа:
                  Аватарите на 90% от потребителите в този форум са изображения, които са предмет на авторски права ... строяваме се в редичка и по 200 евро обезщетение ... Да се цитирам от една друга тема ...
                  Моят аватар е без авторски права. Те се пазят максимум 70 години след смъртта на автора, пък на моя аватар автора е умрял през XII век

                  Коментар


                    #10
                    Забранения плод винаги е бил най-сладък. Това е един вид картелно споразумение- така го разбирам аз. Моя аватар също е без авторски права.
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      #11
                      Това нещо е като дядо коледа веднъж годишно да вдигнем пара а който вярва да се хваща .В България нама как да стане и не само при нас пиратсво винаги ще има ,то и през комунизма имаше а камоли сега .
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        Дидо,ти мани аватара.Давай да мислим ново лого на форума,че тия от Фиат не се знае какви претенции ще имат.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          http://www.gatchev.info/blog/?p=1343Ето ви още за четене.
                          Marea Weekend HLX Jtd 110

                          oO(_)____////____(_)Oo

                          Коментар


                            #14
                            Един виц по темата: Дано някой ден, когато ни затворят за сваляне на "пиратска" музика, да сме разделени по жанр :D
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #15
                              По-интересното е, че се твърди едва ли не, че ако трансферирам мои снимки или моя музика, само заради факта, че правя трансфер на такава мултимедия ще попадна под ударите на закона.

                              Коментар

                              Working...
                              X