Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с бездоми кучета

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с бездоми кучета

    Здравейте колеги първо искам да се оплача че тази сутрин като се прибирах от работа(пеш) (към 07:15) пред дома ми имаше 3 кучета (2 са бездомни сигурен съм и 1 хъски за което имам съмнение че не е бездомно) и прибирам се аз към нас и на около 100-150 метра забелязвам кучетата за който знам че лаят и нападат (веднъж вече се опитаха) и те започнаха да ме лаят, аз от своя страна реших да се предпазя като заредя Газовия ми пистолет с идеята да го използавм само за самозащита ,и продължавам си аз към нас и почти стигам до кучетат 5-8 метра и те тръгнаха с лаи и зъбене към мен Хъскито се опита да ме ухапе закачи ми панталона и аз вече реших че ще се предпазя и стрелях в него с Газов Патрон кучетата се разбягаха а аз се прибрах с скъсан панталон и леко уплашен че се разминах само с панталон а не и цял крак :D Искам да попитам има ли някой из форума които се занимава с такива проблеми или се е сблъсквал с нещо подобно ?Че незнам към кого да се обърна за тези кучета аз успях да се предпазя на надали целия квартал е въоражен и може да се предпази като мен За хората който мислят че не съм постъпил хуманно като съм стрелял по кучетата реших че моя живот е по цененТемата е заключена по желание на автора
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    #2
    Опитай тук .

    Коментар


      #3
      давай им отрова, аз така правя каква хуманност, какви 5 лева, да ми дойде в ръцете възможност да отговарям за проблема с бездомните кучета, ще го реша за месец, всичко се излавя и се трови - това е начина, колкото и жесток да се струва на някои хора

      Коментар


        #4
        nedialk00 написа:
        давай им отрова, аз така правя
        аз не искам да ги убивам не съм такъв човек искам отговорните институции да се задеистват преди да е станал някой сакътлък
        kaci написа:
        Опитай тук .
        вече им писах пък ще видим
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Миналата година някой изтрови кучетата около нас, да е жив и здрав!Само отрова оправя работата, организациите са загрижени само за доходите си!
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            абсолютно си прав колега а за нацепване на кратуните са и тези дето си изхвърлят кучетата на улицата поне да ги отравят и да ги изхвърлят някъде... сега съм набелязал да тровя едно, дето е няква смеска, много е злобно, въпреки че мен не ме лае даже ми се радва, прилича на питбул...

            Коментар


              #7
              И какво правят съответните институций?!?!Кастрирват ги и ги пускат а те още по-озлобени и настървени към хората! И съм забелязал,че при повечето случай на охапани деца все децата са винивни те ги били дразнели....извинявам се за израса ама тия пумяри според мен трябва да се убиват не може кучета болни от какво ли не да се разхождат покрай децки градини,децки паркове и училища и да разнасят какви ли не епидемий и прочие?!?!!!Само се питам кога ще се реши един път за винаги този проблем с бездомните кучета в България?!?!

              Коментар


                #8
                ами ще изчакам седмица и ако няма ефект ще ги тровя и аз а споделе с какво ги тровите
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар


                  #9
                  Докато институциите се размърдат, купи си кучегон - върши идеална работа и няма да се налага да си купуваш нови панталони. Може да звъннеш и в общината. На останалите - има закон, според който тровенето на животни се наказва. Запазете идеите си "как да нарушаваме закона" за себе си, нали уж искате да живеете в нормална държава - ето ви повод да се постараете малко.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    Тия от Екоравновесие ще дойдат по сигнала, но не знам как ще им обясниш, че кучетата са агресивни, защото иначе само ще ги кастрират и върнат, а агресивните трябва да се умъртвяват Пиши след няколко дена как е минало.
                    Brava 1.6 16V 103hp

                    Коментар


                      #11
                      аз със сода каустик ги оправям :D ама гледай като ги храниш да си сигурен, че го изяждат, да не се отрови някое домашно куче аз взимам от най долно пробната кайма или мизерен салам, и си изяждат всичко

                      Коментар


                        #12
                        Голямата простотия, е че заради някакви си еврозакони смотани и педалски, за убиване или осакътяване на куче, ако ще и най-долния помияр да е, наказанието е затвр, мисля 3 години беше. Кто дойдат кучкарите от разни приюти да прибират помиярите, изкачат 10-тина "природозащитнички" - разбирай баби без забавлявка, и ги защитават тия помияри. Ония ги ловят - бабите ги отплашат с по 2 лева и докато си тръгнат кучкарите, помиярите пак са на свобода да хапят минувачите. Ба си и оправията. Трови ги, коли ги, никой да не знае че си ти и толкова. Гледай да не те сгащи някоя баба-агент, че си е ... мамата. И от сега нататък, такива работи - тихомълком ! Смятай че след като си пуснал тая тема, Цецо вче те гледа Здрасти Цецо, кво ша каи’ш за съвета
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          #13
                          хаха, аз на тия пумияркозащитнички им пожелавам улично псе, дъртите им майки, или деца да изяде

                          Коментар


                            #14
                            Мисля че колегата получи отговор и за да не се излагаме повече, най добре ще е някой модератор да заключи темата!

                            Коментар


                              #15
                              съгласен съм с колегата Kaci ще се обадя и в общината и ще чакам за сега а как ще им докажа имам едни вече не използваеми панталони за показване пък после ще видим
                              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                              Коментар

                              Working...
                              X