Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ с бмв X3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАТ с бмв X3

    новите bmw X3 на КАТ дарение ли са или "мъдро" решение на властта да оборудва полицията със скъпи коли? някой знае ли нещо по въпроса?

    #2
    Май са само няколко и не са масова покупка.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      Костов е виновен :D :D :D

      Коментар


        #4
        за Х3 не знам но ги гледам,че с новички Астри вече се движат
        FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
        Единствено в България "селянин" е обидна дума.

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          Май са само няколко и не са масова покупка.
          И дори да не е масова - това е разсипия на пари.

          Коментар


            #6
            КАТ с бмв X3

            По-добре на полицията скъпи коли , отколкото на сенаторите ...
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Аз не съм виждал Х3-та, само Х1 няколко пъти, което е най-евтиния 4х4 вариант на БМВ, а пък и държавата в последно време взима коли от тях, така че са на преференциални цени. Нека ги оборудват няма лошо, обаче никаква работа не вършат и са твърде много.Полицията трябва да се намали драстично, за да може тези които останат да са с по-добри заплати и оборудване и по добра мотивация. Но разБойко съкращава от всякъде, но не и от МВР. Най-много депутати и полиция на глава от населението! От тях трябва да се реже!
              Grande Punto 1.4 16V 95hp

              Коментар


                #8
                Рекламни са. Дадени са от КАМОР АУТО за някакъв срок, след което си ги прибират. Преди бяха с новите 3-ки или 5-ци ...пак бяха 2.

                Коментар


                  #9
                  М има едно Х3 на Траянови врати май така се казваше тунела...отделно има няколко 3-ки 335и които се моткат из София. Едната е редовно в Хаджи Димитър...Аз нямам нищо против да има подобни автомобили по магистралите...как си представяте че някоя астричка 1.6 Класик се опитва да стигне и спре някой 740д примерно... или дори и масовото 520д...!?Пък и това си респектира...силно се съмнявам държавата да е платила за подобни коли...по скоро са или "спонсорство" или някакъв вид рекламна стратегия...
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    #10
                    kiselo написа:
                    силно се съмнявам държавата да е платила за подобни коли...по скоро са или "спонсорство" или някакъв вид рекламна стратегия...
                    има 3 броя 330xd (4x4) които държавата купи преди 1-2 години. Те не са спонсортсво, купени са. Но за Х-вете не знам.
                    Grande Punto 1.4 16V 95hp

                    Коментар


                      #11
                      една Х3 видях преди седмица, на Витиня след първия тунел, чакаше жертви
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        #12
                        Nocturne) написа:
                        kiselo написа:
                        силно се съмнявам държавата да е платила за подобни коли...по скоро са или "спонсорство" или някакъв вид рекламна стратегия...
                        има 3 броя 330xd (4x4) които държавата купи преди 1-2 години. Те не са спонсортсво, купени са. Но за Х-вете не знам.
                        Не са купени. Нито едно от новите БМВ-та не е купено. Преди имаше пак едни БМВ-та, Порше, Ауди ТТ ...те бяха конфискувани и също не бяха купувани.

                        Коментар


                          #13
                          ////Punto//// написа:
                          Nocturne) написа:
                          kiselo написа:
                          силно се съмнявам държавата да е платила за подобни коли...по скоро са или "спонсорство" или някакъв вид рекламна стратегия...
                          има 3 броя 330xd (4x4) които държавата купи преди 1-2 години. Те не са спонсортсво, купени са. Но за Х-вете не знам.
                          Не са купени. Нито едно от новите БМВ-та не е купено. Преди имаше пак едни БМВ-та, Порше, Ауди ТТ ...те бяха конфискувани и също не бяха купувани.
                          Да ама тия са чистак нови и са от един и същи модел. Невярвам да са хванали едновременно 5 крадени коли от един и същи модел. Като си помисля че има болници в страната където карат болните с Уазки, просто силно се надявам да не са трошени пари за лукса на пътна полиция.

                          Коментар


                            #14
                            Тез пък камери на всчка крачка по пътищата сега и БМВ та ,по добре да инвестират в камери от колкто да плащат горива да им купуват готини коли сумати пари за униформи .И то само и само да пратят някакъв дебел мързеливец да чопли семки ,лятото под сенките и да проси от водачите по 20 кинта .Чисто разхищение.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              Сигурно само най - големите патрони ги карат...
                              Alfa 156 2.0 TS
                              Alfa 156 20VTurbo
                              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                              Locost TF1 3.0V6

                              Коментар

                              Working...
                              X