Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ! Приятел в нужда се познава...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не е точно така, но както и да е... Аз все пак утре ще отида на оглед за едно Купе и се надявам да си тръгна с него.

    Коментар


      #17
      RToNi написа:
      ...утре ще отида на оглед за едно Купе и се надявам да си тръгна с него.
      Вярвай ми, че продавача се надява повече от теб Освен решетката, гледай и за други работи издаващи годината

      Коментар


        #18
        Други работи като например? Защото аз се сещам само за решетката и за таблото.

        Коментар


          #19
          http://www.cars.bg/u566531Някой има ли инфо за тази обява?

          Коментар


            #20
            Една много полезна ТЕМА .Мога да допълня само, че колите след 10.98г. трябва да имат волтметър на таблото с уредите(на старите модели на негово място има уред за температурата на маслото) и имат специфични оригинални джанти които малко наподобяват тези на 20В Турбо.В обявата която си посочил, веднага ми се набива на очи старата централна конзола и колата най вероятно е от първите произведени модели в които се монтира 1.8 мотор (96г.)!Отделно черния мат никак не ми се връзва с визията на колата (макар да и придава някаква уникалност).

            Коментар


              #21
              Това купе се продава от мноооого време, виждал съм го в движение, в Младост, не е кой знае какво
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар

              Working...
              X