Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ! Приятел в нужда се познава...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ! Приятел в нужда се познава...

    Здравейте, колеги! Общо взето така се наредиха нещата при мен. Най-накрая си харесах купе, но яко ми се объркаха плановете, свързани с оглед, закупуване и т. н. Сега проблемът ми е, че аз съм от Благоевград, а колата - в София. Вдругиден ще пътувам, но ми трябва някой, който разбира повечко от мен да поогледа колата и под капака (аз имах такъв човек, но в последния момент ми върза тенекия), а и не познвам София като цяло. Знам, че всичко това звучи супер тъпо и нелепо, но неволята не пита... Наистина нямам кой друг да помоля за това нещо и ако в края на краищата не намеря някой, ще се оправям сам до колкото мога. Много бих се радвал, ако има някой свободен колега, за да ми окаже малко помощ.

    #2
    Колата по обява ли я намери? Автокъща, частно лице, модел и район в София където може да се види колата? Мога да ти помогна с огледа, но само ако в Петък не замина командировка!Утре мотаейки се из града, мога евентуално да и хвърля един поглед и да ти спестя разкарване до София (ако колата не ми хареса). Това е което мога да направя за теб без да си ми приятел

    Коментар


      #3
      Кога ще пътуваш, и как, къде е колата и каква е. Ако е в събота мога да ударя едно рамо.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        FIAT Coupe от автокъща. В събота ми е късно, не мога да чакам до тогава.

        Коментар


          #5
          колега ако не намериш подходящ човек мога да се опитам да помогна свободен съм и утре и петък петък само да не е след 2 на обяд че съм на изпит дай линк към обявата или име на Авто къщата може някой който е в района да я погледне
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            Супер! Нямам претенции кой ще е. Ако си наистина сигурен, че ще си free, пиши ми на лично съобщение, че да се разберем.

            Коментар


              #7
              Ще идваш до София и то за купе? При положение че Дупница ти е под носа?
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                В Дупница няма Coupe-та.

                Коментар


                  #9
                  Във форума има Купета, които се продават. Разгледа ли ги? Погледни на колегата kosta.

                  Коментар


                    #10
                    Да, наистина, и аз мисля че това купе ще е по-добрият избор!
                    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                    Видеорегистратори

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, както съм обявил търся Coupe, не 95-та година на 167 хил. километра, а кола от 99-та или 2000-та година до 150 000 км. Съмнявам се, че в Дупница има Coupe, което да отговаря на тези критерии.

                      Коментар


                        #12
                        Няма нищо лошо да търсиш нещо конкретно, но в автокъщата първо ще те излъжат за годината на производство, второ за километрите, в това бъди сигурен!!
                        Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                        Видеорегистратори

                        Коментар


                          #13
                          Братле, това кола на 150к 10 годишна е някаква научна фантастика. Малко са колите, които са под 150 и то РЕАЛНИ. Моята е на 146, но я купих, когато беше "бебе"

                          Коментар


                            #14
                            За километрите съм съгласен, че наистина е така, но за годината няма как да ме излъжат при положение, че купетата след 99-та година имат нова радиаторна решетка и ново табло вътре.

                            Коментар


                              #15
                              Колегата Коста и той може да ти я направи фейслифт Ти си знаеш, ти даваш парите Успех братле

                              Коментар

                              Working...
                              X