Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фейсбук питанка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    По примера на Гугъл плюс, вече и във Фейсбук можеш да споделяш само с отделни кръгове от "приятели". Тъй че не е проблем, Явка, да споделиш снимка от снощния купон само с мен, пък другите дори да не подозират за нея.От друга страна, чувството, че Някой постоянно се опитва да ни следи все повече нараства и у мен. Може и параноя да е, но забелязах как ми изчезват неприятни за властта мнения, особено по време на изборите.Скоро и аз ще "мета".Днес ми попадна много готина фраза: You better face a book than the Facebook.

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      Днес ми попадна много готина фраза: You better face a book than the Facebook.
      emzo хареса този коментар
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        snake написа:
        По принцип се сприятелявам само с човеци - реални и познати, а не със страници, форуми, вестници, телевизии, знаменитости. Единствено ФФБ прави изключение . Не обичам да се запознавам с непознати . Периодично трия от списъка хора, за които не се сещам кои са или дълго време нямаме никаква комуникация помежду си. Нищо лично, просто е безсмислено да надиплиш няколко стотин "приятели".
        За разлика от теб аз взех кардинално решение, а именно - изтрих целия списък с приятели. Така направих и в Скайп. Много бързо си пролича кои хора(аз нямам приятели, само познати и добри познати) наистина желаят комуникация с мен на тези две места.
        Manowar - Татко
        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

        Коментар


          #19
          Мале,мале.Какви времена доживяхме....Да съдим за приятелите си и познатите си по фейсбук и скайп. Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 В този форум съм се запознал с много хубави хора и за съжаление се виждам на годината 3-4 пъти с тях.Но това ,че се виждаме рядко или това ,че предпочитам контакта "очи в очи" с тях,по никакъв начин не означава ,че не няма да им се отзова при нужда.Имал съм не един или два случая когато съм помагал на съфорумци с каквото мога,включително и да ми се е налагало отсъствие от работа,харчене на средства които са ми били необходими,ставане посред нощите,ангажиране на контакти с познати и тн.Но никога,ама никога не съм си и помислял ,че един ден уважението ни ще зависи от скайп или фейсбук.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #20
            krasio_79bs написа:
            Мале,мале.Какви времена доживяхме....Да съдим за приятелите си и познатите си по фейсбук и скайп. Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 В този форум съм се запознал с много хубави хора и за съжаление се виждам на годината 3-4 пъти с тях.Но това ,че се виждаме рядко или това ,че предпочитам контакта "очи в очи" с тях,по никакъв начин не означава ,че не няма да им се отзова при нужда.Имал съм не един или два случая когато съм помагал на съфорумци с каквото мога,включително и да ми се е налагало отсъствие от работа,харчене на средства които са ми били необходими,ставане посред нощите,ангажиране на контакти с познати и тн.Но никога,ама никога не съм си и помислял ,че един ден уважението ни ще зависи от скайп или фейсбук.
            Абсолютно на същото мнение съм и да потвърдя думите на Краси.Помагал ми е доста в сложна ситуация.Благодаря ти Краси за това,което направи за мен.Няма да го забравя.Естествено и аз помагам в нужда,но приятели в днешно време е доста силна дума.Все пак има и такива хора.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #21
              emzo написа:
              Immortal написа:
              Днес ми попадна много готина фраза: You better face a book than the Facebook.
              emzo хареса този коментар
              Yavor също хареса този коментар. Никой не е каза че съдя за приятелите си по фейсбук, ама може ли да откажеш приятелство на клюкарката на офиса, с която по цял ден се виждаш по работа и тя директно ще те пита : ’що не ме щеш бе?’, а в същото време не искаш да вижда това и онова, за да не те разнася и да екстраполира какво правиш и с какво се занимаваш?Ето ви казус...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                krasio_79bs написа:
                Но никога,ама никога не съм си и помислял ,че един ден уважението ни ще зависи от скайп или фейсбук.

                Коментар


                  #23
                  Yavor написа:
                  Ето ви казус...
                  По казуса - виж по-горе моето мнение.

                  Коментар


                    #24
                    krasio_79bs написа:
                    Мале,мале.Какви времена доживяхме....Да съдим за приятелите си и познатите си по фейсбук и скайп. .....Но никога,ама никога не съм си и помислял ,че един ден уважението ни ще зависи от скайп или фейсбук.
                    Краси, малко грешно си разтълкувал написаното, ама както и да е.
                    popara801 написа:
                    Но приятели в днешно време е доста силна дума.
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар

                    Working...
                    X