Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фейсбук питанка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фейсбук питанка

    Някой хакер, може ли да ми каже, как да си върна ей това ограденото, на мойто сурат тефтеро:Ей така е при мен:До някаква индивидуална настройка е , защото на същия комп, с друг акаунт въпросния live feed или както там се нарича, е наличен
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    дано да съм помогнал
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Не намирам обаче настройки на новинарския поток.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Ще следя темата защото и аз от доста време се опитвам да го направя това.Някъде даже четох, че тази опция я няма в бг версията.А може и това да е проблема, Емо, ти за твоя профил ли питаш или за профила на някой друг?https://www.facebook.com/help/commun.../?id=1736932И тук никакъв отговор: https://www.facebook.com/help/commun...on/?id=1843857
        Manowar - Татко
        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

        Коментар


          #5
          Много е ровичкането в настройките но става !

          Коментар


            #6
            За моя профил е, не от езика, щото и на бг и на енг го няма.Както и да е, не е чак толкоз важно.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Добре де, при мен всичко изглежда по-различно.Подобни настройки - нямам.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Най-добрия отговор, който може да получиш е да си изтриеш акаунта Откакто го изтрих се чувствам почти толкова добре както когато спрях цигарите преди 2 години. Приликите са доста. И двете са вредни за теб, и при двете имаш неприятна абсистенция, след която осъзнаваш какво са ти причинили... е да... понякога ти се припушва много и дърпаш една цигара скришом или отваряш снимка пратена ти по някой чат Трий!

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  #9
                  Не знаех, че се нарича Ticker това нещо .... Google всичко знае.Иска точно 101 приятеля и се появява. Далече съм от това число, така че темата за мен е приключена.@BolgAryan - нали знаеш, че изтриване няма, всичко си седи там
                  Why don’t I see ticker on my account?Ticker only shows up for people with a certain level of account activity. If you don’t see ticker, it’s probably because you don’t use Facebook a lot, so there’s not enough content to make ticker useful to you.If you like how active you are on Facebook right now, you don’t need to change anything. If you’d like to be more active, you can: Add people you know well as friends Discover social apps Connect with Facebook Pages you like
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    В събота и неделя ще спра фейсбука за 2 дни, да видим какво ще правите в студените зимни уикенди!!!
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Ако искаш да станем приятели във FB и да ти се появи? :D
                      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Добре де, при мен всичко изглежда по-различно.Подобни настройки - нямам.
                        Дидо, при теб е в горната част на сайдбара. Ако го ма’неш ще си отиде на мястото.

                        Коментар


                          #13
                          Мен сайдбара незнайно защо много ме дразни и винаги го държа затворен.И си имам такъв поток, макар че много не ми пука защото последно време много много не ми се влиза във ФБ.Сутрин с кафето за няколко минути и това е за деня.Спрял съм да качвам снимки, даже обмислям и разчистването на вече качените.Струва ми се че така съм под постоянно наблюдение, а мен това ме дразни.В началото беше интересно защото наистина споделях с приятелите си, но с течение на времето ми станаха приятели много хора, с които не бих споделял с такава охота, а в същото време не мога да им откажа приятелство, за да не изглеждам надут или каквото и да било. Просто с течение на времето ФБ се промени, не че не е бил винаги клюкарник, ама сега стана неприятен клюкарник.Освен това се напълни с хора, които бълват ’страшно умни’ статуси взети от къде ли не, и снимки подбрани така че да ги покажат колко са красиви и изискани, спамят на общо основание, месят се навсякъде, коментират и ръсят мозък. Е, аз не искам да съм на равна нога с тях. Бавно, но сигурно вървя към изоставяне на профила ми, ако не и на пълното му изтриване.Така че ми дреме на ’бара’ за ’сайдбара’
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Yavor написа:
                            ... но с течение на времето ми станаха приятели много хора, с които не бих споделял с такава охота, а в същото време не мога да им откажа приятелство, за да не изглеждам надут или каквото и да било...
                            И аз така мислех допреди няколко дена. И оня ден като ме стегна шапката - седнах и се замислих: С колко от хортата мога да седна и да разменя повече от репликата "Здрасти, как си?", и неусетно списъка се редуцира с около половината "приятели"...

                            Коментар


                              #15
                              По принцип се сприятелявам само с човеци - реални и познати, а не със страници, форуми, вестници, телевизии, знаменитости. Единствено ФФБ прави изключение . Не обичам да се запознавам с непознати . Периодично трия от списъка хора, за които не се сещам кои са или дълго време нямаме никаква комуникация помежду си. Нищо лично, просто е безсмислено да надиплиш няколко стотин "приятели".
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X