Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още един италианец в семейството :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още един италианец в семейството :)

    Реших да направя подарък на дъщерите ми(да се учат да шофират) и днес откосих тази красотичка
    Прикачени файлове
    "Ако някой те е оскърбил, не търси отмъщение - седни на речния бряг и скоро ще видиш как трупът му се носи по водата". Лао Дзъ

    #2
    Както се казва баща мечта, айде честито и бързо да се учат.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Честито, да се учат безаварийно Дай подробности , 1.2 16в ли е ?
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Честито на щерките!Ама не е честно - това Пунто пълно с джобчета, а на Капата няма един кибрит къде да оставиш

        Коментар


          #5
          Да, 1.2 16V -82 кончета,6 скорости Много добре се държи. С повреден термостат изминах 430 км с 25 литра 95 Екто Баси кефа ))))))
          "Ако някой те е оскърбил, не търси отмъщение - седни на речния бряг и скоро ще видиш как трупът му се носи по водата". Лао Дзъ

          Коментар


            #6
            Тези с така наречената навигация са малко. Как точно работи тя?!

            Коментар


              #7
              Честито на печелившите дето се вика.Да ти носят само хубави вести и да си я карат с кеф.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #8
                Джобчета ,колкото щеш,а чашката с кафето нямаше къде да оставя Няма значение,важното е ,че след толкова дебнене успях да взема точно такова Пунто каквото исках за девойките
                "Ако някой те е оскърбил, не търси отмъщение - седни на речния бряг и скоро ще видиш как трупът му се носи по водата". Лао Дзъ

                Коментар


                  #9
                  Само успях да видя ,че е на италиански и толкова ,нямаше време. Обаче ми се струва ,че няма да работи,а и не ми пука .
                  "Ако някой те е оскърбил, не търси отмъщение - седни на речния бряг и скоро ще видиш как трупът му се носи по водата". Лао Дзъ

                  Коментар


                    #10
                    Ей, Дидо още едно гърло ще храниш, дет се вика.Честито на щерките и само хубави моменти в него.Не е ли малко тесничко отзад, и стия две врати!?!?!?! Както винаги, добър избор си направил! Бравос!
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      #11
                      Да им е честита на щерките.Рязко ще увеличиш кандидатите за зетюве с тая машинка. А дано се появиш на някоя среща да го закичим със стикер.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #12
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Много убава колицата. Така като гледам с чейнджър и с навигация...направо обра точките отвсякъде! Евала! Дано да върви много километри и щерките да я пазят, че аз като знам момите колко си пазят колите...еле моята мома като и видя колата...ужас... Иначе пак честито много е хубава колицата PS. Иначе за навигацията виж тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=71787
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #14
                            Честита колица и много безаварийни километри
                            FIAT Marea ex
                            FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                            Коментар


                              #15
                              Честито и от мен ! Пожелавам много безаварийни километри !
                              Immortal написа:
                              ....Ама не е честно - това Пунто пълно с джобчета, а на Капата няма един кибрит къде да оставиш
                              Колега, без кибрит не пали ли бе ?П.П.: Шегувам се, не ти пожелавам да пали с кибрит !
                              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                              Коментар

                              Working...
                              X