Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Оригинален" подлакътник за фиат - откъде ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Оригинален" подлакътник за фиат - откъде ?

    От доста време оглеждам за подлакътник за Пандата.Никъде обаче не съм срещал нещо, което да ми хареса от универсалните. От доста време преглеждам и в ebay, но винаги са общо 500/Панда, дори и за Браво/Брава/Пунто... С 500 съм склонен да се съглася, че има доста общо, но с другите...Въпроса ми е срещал ли е някой някъде в България "оригинален", "специфичен" за Панда подлакътник. Или магазин, в който се предлагат такива за други коли. Или пък да е поръчвал някакъв от ebay, да сподели качество/монтаж? Тъй като има някои, на които гледам монтажа би трябвало да паснат.Ауто Италия не предлага.Благодаря

    #2
    Аз също си търся, но гледам да намеря оригинален от някоя морга. Тези, които си гледал в ebay ако са с марката Armster са еднакви за всички марки автомобили. Разликата е само в конзолата за закрепването, която се се пакетира с подлакътника в зависимост от това, за какъв автомобил е поръчан. Виждал съм такъв монтиран на Клио 3 и си изглежда мн.прично, качествена изработка. По между другото - продаден е на собственика на клио-то като оригинален от дилъра на Рено на двойна цена
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #3
      Да, точно тези ги гледам и се чудя защо дават еднакви "адаптери" за 500/Панда/Пунто/... Иначе знам, че го правят дилърите и при Рено, и при Дачия.

      Коментар


        #4
        Ами явно тогава "отделението за вещи/място за чаша" зад ръчната спирачка ни е е еднакво и за трите модела. Едината от причините, която ме спира да си го взема е, че трябва да се дупчи. Аз ще го имам в предвид ако го сложа, ама ако някой седне на пасажерската седалка и реши да се понадигне, като го ползва за опора....
        Прикачени файлове
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #5
          Колеги извинявам се,че се намесвам в темата ви за Панда,но се интересувам ако имате представа дали на седалка на Типо без подлакътник може да се монтира допълнително такъв или трябва да се смени седалката
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            #6
            damianoff, и аз това си го мисля, ама всички други коли са ми с подлакътници и като се кача в тая се чудя къде да си държа ръката(като съм сам) :D Иначе това с дупченето не трябва да те притеснява. Имам много познати, които карат вече 3-4години с такива и не са мръднали/скръцнали.

            Коментар

            Working...
            X