Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с панта на PVC дограма-отстранен(за триене)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с панта на PVC дограма-отстранен(за триене)

    Здраейте, прецака ми се средната панта на вратата и трябва да се настрои. Ако някой познава човек, който се занимава с такива неща, моля да ми даде контактите му. Виждал съм веднъж как става това, но не можах да схвана. Въпроса е, че трябва да стане днес или утре, че много студено става в стаята вечер . Въпросната панта се намира в София. Благодаря предварително.

    #2
    Снимай я да видя каква е и ще ти обесня как се регулира, различните обкови са с различен начин на регулиране. Но смятам, че порблема не е в регулировка, а в некачествена дограма/обков и е много вероятно да не постигнеш нищо.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Мда ... от регулиране едва дали ще идва проблема ... Разясни какво точно е, кажи и каква е дограмата с какъв обков ...
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #4
        Трокал е дограмата или нещо такова беше, както и да е, а днес точно нямам с какво да снимам Но днес докато се прибирах към нас, гледам, на един строеж точно до нас, регулират дограмите супер, поговорих си с техническия ръководител и той изпрати едно момче, което точно за две минути оправи работата Иначе дограмата е много хубава, но монтажа е скапан, малко е накриво цялата врата. Мерси за отговорите.

        Коментар

        Working...
        X