Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да нося ли големия талон за ГТП в колата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Re: кола

    kluchar написа:
    Сега като се минава на преглед гледат ли всичко спирачки и газове. Аз като карам само на газ и на бензин не е пускам на прегледа трябва да покажа че работи добре и на двете ли горива.
    Да така е колега.На прегледа вече гледат по- обстойно.Като минавах преглед на фиата така беше.
    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

    Коментар


      #47
      Мен не са ме питали дали е на газ или бензин в момента, направо си мерят газовете.

      Коментар


        #48
        didich написа:
        Ето какво ми пише в горния десен ъгъл на талона издаден ми от пункта за ГТП
        Пише ти защото ти го пише и в големия талон на колата. Тези всички данни са сканирани от предоставените документи (голям и малък талон на автомобила и лична карта или шоф. книжка)
        vital написа:
        Е на мен как ми завериха паспорта и изкараха и стикер за газовата... И кой няма право... В момента газовата се заверява в пункта на ГТП по време на самия ГТП по същия начин - в паспорта и със стикер...
        Заверяват ти за да ти вземат още пари . Газовата уредба вече е част от автомобила и се проверява като всичко останало. Никой от Изп.Агенция Автомобилна Администрация (ИА-АА) или ДАИ не дават допълнителни талони или стикери за газовите уредби или бутилки.
        FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

        Коментар

        Working...
        X