Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

препоръчайте ми хубав(работещ) радар-детектор до 100 лева

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    nedialk00, всичкото радардетектор дето работи на диапазон X 10.525 ГГц ± 25 МГц ,ще ти върши работа.В момента това е единствената честота работеща в България.Тия стационарните радари в кутиите няма радардетектор който да ги лови.Хубавото при тях е ,че всеки ги знае къде са поставени.Въпреки ,че имам радардетектор останах за месец без книжка,стрелнаха ме на влизане в населено място със 81км. 31км над ограничението.на 100 метра след табелата за населено място и на поне 1500метра от която и да било сграда и тн.Седят и дебнат,като те видят че влезеш в обсега на радара те стрелят,радардетектора ти изписква,ама вече е късно чадо.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #17
      nedialk00 написа:
      кобрите как са ?
      Ползвам радар-детектор Кобра, най-евтиния от преди 4-ри години. Тогава го взех за 110 лв. Много пъти ме е спасявал и съм много доволен. Но, първи ли си, ти го хващаш но и той-радара не ти прощава и гърмиш
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #18
        krasio_79bs написа:
        стационарните радари в кутиите няма радардетектор който да ги лови.
        Koбрата ги лови, вярно от близо, но ги лови
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          krasio_79bs написа:
          стационарните радари в кутиите няма радардетектор който да ги лови.
          Koбрата ги лови, вярно от близо, но ги лови
          Emo,то тях и нашенските смоци от село ги знаят къде са разположени. Най-удачният вариант за мен е радардетектор за 50-60 лв. и китайска навигация за около 100лв.Ем пътя ти казва,ем къде може да дебнат гадовете.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #20
            krasio_79bs написа:
            Най-удачният вариант за мен е радардетектор за 50-60 лв. и китайска навигация за около 100лв.
            Ааа ! Баш ! Постоянно го повтарям това
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              Ааа, моля ви се, Сейвър имах в служебната кола преди години - ловеше мобифона като звънне... Отделно ловеше микровълнови, радиостанции на таксита и кво ли не...Сега съм с Уислър, модела - XTR 265. Взех си го за двайсетина долара от и-бей + десетина долара доставка. Естесвено - среден клас, втора ръка. Освен че лови вратите на бензиностанцийте, други косури няма. Пифне ли, значи има за какво. Ама в града е ад, пълно е с автоматични врати Иначе и камерите ги лови, ама много от близо. Радара им е някак си слаб и насочен надолу - почва да сигнализира 50тина метра преди камерата, рязко вдига силата на сигнала (измерва я в цифри от 1 до 9) и после рязко спада. Спасение няма .
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Явка,от две години и нагоре го ползвам сейвъра и не съм на твоето мнение.Точно обратното на него съм.Единствените смущения които имам са близо до военни обекти с едни големи антени, дето се видят от километър.Смея да твърдя ,че именно поради малкото си обхвати,дава най-малко смущения.На бензиностанция и тн. никога не ми е писнал.Винаги е на режим магистрала който според мен би трябвало да е по чувствителен от сити режима.ПП.Ей го на моя дръвник.За тия пари толкоз.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #23
                  Де да знам, може новите модели да са по добри, ама оня беше.... трагичен...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #24
                    не се занимавай следай да има поп 3 май се казваше, което е като стрелят по някой пред теб, да го уловиш и да намалиш. Ако ти си водача и да го имаш и да писне, все тази. За 100 кинта има доста радари, който и да вземеш е все тази. Ако има изкл’чване на честоти е най-хубаво,защото на К банда пиши постоянно и дразни. Аз го ползвам само извънградско, ако караш с акъл ще ти помага,ако смяташ да караш като изоглавен и да разчиташ само на него- няма да стане. За 3-4 години нямам глоба, но познавам перфектно маршрутите си
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #25
                      Много пъти съм писал в теми за радардетектори и имам доста опит с тях.От личен опит мога да кажа,че руския Сейвър за нищо не става освен ако ушаците не са пуснали постоянно радара и си в абсолютно права линия срещу тях.НО това беше навремето,когато на 1000 коли 1 имаше радар-детектор.Сега винаги стоят след десен завой или те стрелкат.Сейвъра няма 180 градуса обхват или трябва да сложиш 4 Сейвъра на кръст и пак не е гаранция.Изобщо не може да става въпрос руснак някога да е бил добър в електрониката или в автомобилите.Това е все едно да сравниш телевизор Темп със телевизор Сони.Или едно време където имаше само една електронна игра руска с един вълк дето хваща едни яйца-Сейвъра е от него време.Който желае мога да му подаря моя Сейвър даже и ще го почерпя,а и пари на ръка може да му дам само и само,защото сърце още не ми дава да го захвърля с кеф срещу някоя патрулка,където не се е обадил навреме,а в последния момент,когато си вече засечен .Впрочем и цената му е толкова на това смешно и изтезано радарче и повече не може да се желае от него.Който иска наистина да влезе в подробности и има търпението да изчете около 55 страници ще научи много за радар-детекторите.Давам линк към по-любопитните колеги.Писал съм и аз преки впечатления за камерите http://hardwarebg.com/forum/showthre...EE%F0%E8%F2%E5. Още няколко линка,които казват по-нещичко за радар-детекторите https://cobra.com/category/radar-detectors.cfm http://www.radar-express.com/catalogue.php?cid=15 http://www.inesauto.com/catalogue.php?cid=70 https://www.beltronics.com/store/err...oduct_disabled http://radartest.com/ http://www.radarbusters.com/brandtestingarticle.cfm
                      EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                      Коментар


                        #26
                        emzo написа:
                        8200 ползвам, избил си е парите отдавна.
                        аз съм с Cobra ESD 7400 от около 2 месеца градско не е много точен (засича много магазини и бензиностанции)но извън градско до сега не ми е правил проблем а вече си изби парите като на магистралата записка а бях с малко над 40 над ограничението
                        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                        Коментар


                          #27
                          Аз също използвам кобра...към 99лв беше има я във всеки технополис и техномаркет и метро и т.н. Много съм доволен... Просто отиваш на витрината с радардетектори и ще го видиш
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #28
                            todorshalev написа:
                            emzo написа:
                            8200 ползвам, избил си е парите отдавна.
                            аз съм с Cobra ESD 7400 от около 2 месеца градско не е много точен (засича много магазини и бензиностанции)но извън градско до сега не ми е правил проблем а вече си изби парите като на магистралата записка а бях с малко над 40 над ограничението
                            ESD серията на Кобра е най-нискобюджетната и най-скопена от към филтри т.е писка на всякакви фалшиви сигнали .XRS серията на Кобра,не че е нещ кой знае колко по-различно,но поставени два детектора на стъклото от различни серии и години и каране почти из цяла България веднага изпъкват бъговете на по-евтината серия.Изобщо Кобра е наложена марка в България понеже е най-евтината и най-нечувствителната сравнена примерно с Уистлър,Белтроникс,Ескорт за Валентин 1 да не споменавам изобщо.Но от смотания Савер е на светлинни години.Засега един от най-добрите радардетектори е Уистлър ПРО 78 СЕ,като качество цена,но не и купен от България поради изключителната алчност на българските търговци
                            EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                            Коментар


                              #29
                              itan75 написа:
                              todorshalev написа:
                              emzo написа:
                              8200 ползвам, избил си е парите отдавна.
                              аз съм с Cobra ESD 7400 от около 2 месеца градско не е много точен (засича много магазини и бензиностанции)но извън градско до сега не ми е правил проблем а вече си изби парите като на магистралата записка а бях с малко над 40 над ограничението
                              ESD серията на Кобра е най-нискобюджетната и най-скопена от към филтри т.е писка на всякакви фалшиви сигнали .XRS серията на Кобра,не че е нещ кой знае колко по-различно,но поставени два детектора на стъклото от различни серии и години и каране почти из цяла България веднага изпъкват бъговете на по-евтината серия.Изобщо Кобра е наложена марка в България понеже е най-евтината и най-нечувствителната сравнена примерно с Уистлър,Белтроникс,Ескорт за Валентин 1 да не споменавам изобщо.Но от смотания Савер е на светлинни години.Засега един от най-добрите радардетектори е Уистлър ПРО 78 СЕ,като качество цена,но не и купен от България поради изключителната алчност на българските търговци
                              може както казах хваща и бензиностанции и магазини ама за сега съм доволен
                              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                              Коментар


                                #30
                                А каква е санкцията ако бъдеш заловен с някакъв антирадар от пътните полицаи ?
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X