Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да "отключа" един стар модел телефон в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам да "отключа" един стар модел телефон в София

    Колеги,налага ми се да отключа един телефон.Модела е доста елементарен и вероятно няма да е проблем.Дайте предложение къде в София да отида,моля ви!Става дума за Alcatel OT-105 заключен към "Виваком".Благодаря
    THE DRUMMER!!!

    #2
    Те тук със сигурност ще ти свършат работа.
    Прикачени файлове
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      #3
      телефон

      Тук срещу църквата Георги Софийски на 5 те Кьошета
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Обади се в оператора и им обясни за какво иде реч. Аз имам еди н Siemens M65, беше заключен към Мтел. Обадих се, продиктувах IMEI-я, те го провериха дали няма останало изплащане някакво и дали е техен, и след няколко часа ми се обади техен служител, продиктува ми един амнайсецифров код дето се въвежда в телефона и се отключи.От разговора ми с тях разбрах, че всичките им телефони са заключени по подразбиране. Ако купиш нов с план и на изплащане могат да ти дадат такава активация веднага след като телефона се изплати, а ако го купиш просто като телефон от магазините им без изплащане могат да ти дадат оключващия код веднага, независимо колко е нов модела.Сдве думи - първо говори с оператора, а после го давай на някакви пишман майстори. Преди години си играх с едно Sony CMD J70 и го бях заключил към някакъв оператор чуждоземен при ъпдейт с кофти фърмуер. Занесох го на марков магазин, някъде по Витошка, оправиха го, но ми го заключиха, за да не мога да правя нищо по него вече. На въпроса защо ака - ами да не съм пипал където не ми е работа. Дигнах жесток скандал, разправях се с управители, как така след като си плащам за услуга, те решават да ми забраняват да правя нещо с моя собственост, стана голяма олелия пред други клиенти, хората ревнаха моя защита и накрая хем ми го оправиха, отключиха ми го, че и 20-те лева ми върнаха. За сетка на многото нерви, много мамата и много обиди в двустранна посока. Не си струва

        Коментар


          #5
          bubachko написа:
          Обади се в оператора и им обясни за какво иде реч. Аз имам еди н Siemens M65, беше заключен към Мтел. Обадих се, продиктувах IMEI-я, те го провериха дали няма останало изплащане някакво и дали е техен, и след няколко часа ми се обади техен служител, продиктува ми един амнайсецифров код дето се въвежда в телефона и се отключи.От разговора ми с тях разбрах, че всичките им телефони са заключени по подразбиране. Ако купиш нов с план и на изплащане могат да ти дадат такава активация веднага след като телефона се изплати, а ако го купиш просто като телефон от магазините им без изплащане могат да ти дадат оключващия код веднага, независимо колко е нов модела.Сдве думи - първо говори с оператора, а после го давай на някакви пишман майстори. Преди години си играх с едно Sony CMD J70 и го бях заключил към някакъв оператор чуждоземен при ъпдейт с кофти фърмуер. Занесох го на марков магазин, някъде по Витошка, оправиха го, но ми го заключиха, за да не мога да правя нищо по него вече. На въпроса защо ака - ами да не съм пипал където не ми е работа. Дигнах жесток скандал, разправях се с управители, как така след като си плащам за услуга, те решават да ми забраняват да правя нещо с моя собственост, стана голяма олелия пред други клиенти, хората ревнаха моя защита и накрая хем ми го оправиха, отключиха ми го, че и 20-те лева ми върнаха. За сетка на многото нерви, много мамата и много обиди в двустранна посока. Не си струва
          Прави са били колегите!Както каза аман и от пишман разбирачи,утре както си човъркаш твойта си собственост и я омажеш пак ше идеш в сервиза да правиш рекламация.Аз на мястото на колегите бих ти върнал телефона в състоянието в което си го донесъл,връщам ти парите и кой от къде е
          Bravo 1.2 16v
          Lancia Dedra 1.8 16v
          Suzuki GSXR250R

          Коментар


            #6
            В настоящия момент май само М-тел си заключват телефоните. За Виваком съм сигурен, а за Глобул не знам със сигурност.
            Няма начин да няма начин!

            Коментар


              #7
              ffotpic:
              PREDATORst написа:
              bubachko написа:
              ....
              Прави са били колегите!Както каза аман и от пишман разбирачи,утре както си човъркаш твойта си собственост и я омажеш пак ше идеш в сервиза да правиш рекламация.Аз на мястото на колегите бих ти върнал телефона в състоянието в което си го донесъл,връщам ти парите и кой от къде е
              Предисторията е, че им обясних какво съм направил, обясних им, че ми е занимавка и си се гъбаркам с него. В крайна сметка той и тогава си беше стар, тества се след тяхната поправка пред мен, работи, набира, приема, има си приемо-предавателни документи за това... Като си го прецакам пак - не виждам каква рекламация може да им правя. Просто подивях, че някой е решил на своя глава кое е правилно за мен. Ти как ще реагираш, ако на касата на супермаркета касиерката ти каже, че млякото ти не еподходящо за "линията" ти и да не иска да ти го продаде, а да те прати да си вземеш някой "фитнес" изпълнение 0.1% масленост... Но да не разводняваме темата с глупости

              Коментар


                #8
                имам един сименс С25 - сефтето та е кодиран, да смят ли че ако им звънна на Мтел ще ми кажат кода? А телефона е готин и има/по скоро го няма/ нещо което желая да ползвам екстра.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Благодаря ви,колеги!Ще пробвам първо варианта с оператора (Виваком) дали ще са благосклонни към мен!Ще пиша после какъв е резултата!p.s.Не става по лесния начин.Сега говорих с оператор на "Виваком".Ще е с разкодиране!
                  THE DRUMMER!!!

                  Коментар


                    #10
                    dimodd написа:
                    Благодаря ви,колеги!Ще пробвам първо варианта с оператора (Виваком) дали ще са благосклонни към мен!Ще пиша после какъв е резултата!p.s.Не става по лесния начин.Сега говорих с оператор на "Виваком".Ще е с разкодиране!
                    Хмн... Интересно, би ли споделил какво ти казаха и защо отказаха? Ако е заключен от старото Вивател то това ще да е било в много ранните им години...Просто ми е интересно

                    Коментар


                      #11
                      Съвсем скоро ми го дадоха.От "Виваком" е заключен,не от Вивател.Даже се учудих откъде намират толкова слаби модели за подаръци към лоялните си клиенти!Монохромни и т.н......!
                      THE DRUMMER!!!

                      Коментар

                      Working...
                      X