Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реалност ли е "златния талон"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    То няма значение дали е фиш или акт, талонът се отнема при първо нарушение, ако ще и линията да си настъпил и те спрат за това.

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      То няма значение дали е фиш или акт, талонът се отнема при първо нарушение, ако ще и линията да си настъпил и те спрат за това.
      Как точно ти взимат талона с фиш ?

      Коментар


        #18
        Да бе, не ти го вземат с фиш. Заблудил съм се от една стара тема и сега проверих в наредбата какво точно пише. Исках да проверя дали внимавате какви ги пиша...

        Коментар


          #19
          тъй де, фишът не се брои. може и 100 фиша да имаш и пак да караш със златен талон.Но определено ме е спасявал в 2-3 ситуации. Смо устно предупреждение съм отнасял, но все пак става дума за 5-10 км превишение. Друго нарушение не съм правил.
          Alfa 147 JTD 115 hp
          ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

          Коментар


            #20
            Тъпото е, че хора като жена ми, която се качва на кола веднъж в годината, могат да вземат такъв талон...Тя по законите е абсолютно изряден шофьор...Даже шофьор за образец...А това, че като се качи да кара веднъж годишно, е способна да направи три верижни катастрофи, да удари четири стълба и да отнеме предимство на ТИР е друга тема...И тая система е тъпа, колкото си иска...На мен за близо 600 000 км каране са ми взели 3-4 пъти някакви мижави точки за дребни нарушения, ама иначе ме водят негодник, защото не съм имал 6 години без нарушение...Не може да имам такъв талон...
            FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
            Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

            Коментар


              #21
              bgaf написа:
              Тъпото е, че хора като жена ми, която се качва на кола веднъж в годината, могат да вземат такъв талон...Тя по законите е абсолютно изряден шофьор...Даже шофьор за образец...А това, че като се качи да кара веднъж годишно, е способна да направи три верижни катастрофи, да удари четири стълба и да отнеме предимство на ТИР е друга тема...И тая система е тъпа, колкото си иска...На мен за близо 600 000 км каране са ми взели 3-4 пъти някакви мижави точки за дребни нарушения, ама иначе ме водят негодник, защото не съм имал 6 години без нарушение...Не може да имам такъв талон...
              И при мен ситуацията е същата с малко разлики.1 и аз имам златен талон .2.Жена ми е със книжка от 12 години за които е минала не повече от 150 километра каране и тя има златен талон но не и се кара хич

              Коментар

              Working...
              X