Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Четири от банките пред банкрут

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Nino написа:
    https://dskbank.bg/repository/documents/Brochura%20FGVB%20web.pdfВъпросната брошурка, я има във всяка банка и може да я прочетете..... по закон ФГВБ започва изплащането най-късно до 20 дни след като БНБ отнеме лиценза на банката....
    Но никъде не пише в какъв срок трябва да приключи изплащането бре байно.......тва човек трябва или много зомбиран да е, за да не го проумее, или да се прави на луд.......кво си седнал да ми редиш тъпи притчи дето нямат общо.......практиката е такава - аз имам 10 бона депозит, банката фалира - ФГВБАСОНЖДИ и квото и да е там почва след 20 дена да плаща на стотиците като мен.......не е споменато че изплащането трябва да стане наведнъж, не е споменато и че то трябва да приключи ДО определен срок........брачедката е имала 15к долара в една от фалиралите банки в УСА......след като ударили кепениците и върнали 1250 мисля че беше след 2 месеца, после още 1000 и вече година засега нищо........а уж страна с закони се водила........Най - трагичното е че както виждам бачкаш в банка и се опитваш да убедиш може би само себе си че тва е няква велика и непоклатима институция, изтъкана от морал и ценности......
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар

    Working...
    X