Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Знаеш ли за какво те спирам?"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Знаеш ли за какво те спирам?"

    http://www.standartnews.com/balgariy...ec-128456.html Явно една от култовите начални фрази на катаджиите, вече ще трябва да се разбира съвсем буквално. Правилният отговор няма да е "Знам, ама нямам", ами ще трябва да обясните нарушението, което сте извършили. p.s. Ще трябва да науча най-после стойките на регулировчика
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    Мда и заради това ще стават още по-нагли катаджийте. Примерно миналата седмица ме спират в Бистрица, и ми викат- "знаете ли че фаровете не се пускат като видиме полицай" , аз му казвам- "да ама тоя номер и друг път сте се опитвали да ми го разигравате" , и най-подробно му обяснявам,че тъй като имам ДРЛ колата неможе да се движи без включени някакви видове светлини, последва и кратка демонстрация как точно се палят и гасят фаровете и оня хубавец чак ми се обиди ,че не му предложих пари... После иди че имай респект към тия...
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Макар,че не е зле и това ще е поредната безсмислица за попълване на бюджета без да има друг ефект.Що се отнася до регулировчика аз за 30 г.стаж зад волана не съм видял такъв,да регулира с движения като на картинките в правилника,а точно обратно-да се чудиш какво показва.
      PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
      Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


        #4
        kostov написа:
        Макар,че не е зле и това ще е поредната безсмислица...
        И аз мисля, че многото зелени еуглени зад волана няма да се стреснат, та да понаучат малко правилата за движение. Много дебили зад волана бре, че и спокойни. Хубаво правят в София, че ги карат като добитък с клаксоните, та поне там са се научили да не се мотаят по светофарите, из провинцията хем парите са по-малко, хем пък сме щедри на мотаене по светофарите я минат 3-4 коли, я не, голямо подпичкване, сякаш са за ..я вързани...
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #5
          Последния дето ме пита тва нещо му отговорих:- Защо, да не да си забравил вече?????
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            Не виждам как отговор "Не, не знам за какво ме спирате." ще означава непременно, че не познавам правилника. Може да съм направил нарушение по невнимание, т.е. неумишлено. ОК, в нарушение съм, ама чак пък да не познавам правилника...
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #7
              Това е най голямата глупост която можеше да се измисли. То всичко което измислят е глупост.

              Коментар


                #8
                Отделен е въпроса че не съм длъжен да им се обяснявам........всъщност не мисля че да коментираме простотиите който някакъв скапан журналист си е съчинил си заслужава времето......
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #9
                  Пълна простотия,че той така може да си измисли нарушение например,че си минал от лява в дясна лента без мигач,а за регулировчика отлично знам положенията му какво значат и ако има такъв на кръстовище,който да си върши работата както трябва ни най-малко ще се замисля какво показва,но както каза колегата аз досега също не съм виждал от такъв полицай да се изпълняват правилно движенията,а все мята с палката да минеш или да спреш,иди че го разбери.
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    #10
                    ни най-малко ще се замисля какво показва
                    Ти може и да не се замислиш ,но съм сигурен че 90 % ще гледат ,като теле железница.

                    Коментар


                      #11
                      ivailo rachev написа:
                      Пълна простотия,че той така може да си измисли нарушение например,че си минал от лява в дясна лента без мигач,а за регулировчика отлично знам положенията му какво значат и ако има такъв на кръстовище,който да си върши работата както трябва ни най-малко ще се замисля какво показва,но както каза колегата аз досега също не съм виждал от такъв полицай да се изпълняват правилно движенията,а все мята с палката да минеш или да спреш,иди че го разбери.
                      Мята, щото олигофрените седят и блеят - чудят се като е с гръб към тях какво да правят, като е с рамо към тях и протегната напред ръка какво да правят, дали да карат направо или да спрат ...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Не съм съвсем сигурен ,но в колко нормални държави съществува служба аналогична на нашия КАТ?До колкото ми е известно пътна полиция има само по магистралите и функциите на т.н. КАТ в градовете се изпълняват от нормалната полиция.Не мога да разбера що за гений е началника на столичния КАТ та "дрънка" глупости след като по нормативна база трябва да спират водачи само за извършено от тях нарушение и задължение на "катаджията" е да ти каже за какво точно те е спрял.Личното ми мнение е ,че тая служба КАТ си е останала от социализма и отдавна трябваше да е реформирана.Имайки предвид ,че там "служат" все наши хора а и обикновенно местата са платени не очаквам никакви промени.
                        Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                        Коментар


                          #13
                          Мчи сега като инсталират навсякъде камери, наличният състав ко да прай? Контрола на скоростта го поемат камерите - катаджиите стават изпитващи! Глупости на търкалета! Поредното "гениално" хрумване на някой шапкар. Да, ама последното изречение осир@ цялата ситуация: "Разбира се, ако случайно не е забелязъл знака, ще се разминава само с акт". Катаджията ще преценява дали е случайно или не!!! Как ще го убеждаваме, че е така - пак с пари ли??? Обаче и да го убедиш, се "разминаваш"..."само с акт" !Ей, туй катаджиите големи предприемачи - затваря се една пазарна ниша и веднага отварят друга. И бизнеса им все законен! Много замирисва на "Недосегаемите"!

                          Коментар


                            #14
                            Аз пък съм виждал полицай на кръстовище да прави стойките на регулировчика както трябва. А показването на шофьорите, с допълнителни знаци, какво да правят е само защото, както и jenshen73 каза, много от тях не знаят какво да правят.

                            Коментар


                              #15
                              peho написа:
                              Аз пък съм виждал полицай на кръстовище да прави стойките на регулировчика както трябва. А показването на шофьорите, с допълнителни знаци, какво да правят е само защото, както и jenshen73 каза, много от тях не знаят какво да правят.
                              Колега сигурно си от малкото видяли това "чудо" в последните години:D Иначе си абсолютно прав ,че 90% от водачите не знаят знаците на регулировчика.
                              Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                              Коментар

                              Working...
                              X