Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GSM номер - на кого е ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    GSM номер - на кого е ?

    Здравейте ! Има ли начин да разбера по законен път на кого е GSM номер с който според разпечатката от Глобул съм комуникирал ?
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    #2
    Трудно е!

    Коментар


      #3
      Виждаш на кой оператор е номера и тръгваш по магазините им и питаш.Обикновено казват ’’нямаме право да даваме информация’’,но ако няма хора в магазина,я дават-име, адрес и ...Няколко пъти съм питал и са ми казвали.
      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

      Коментар


        #4
        пробвай - на разпечатката номера е на жена ми - мисля че ми изневерява, а това е май любовника
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          iliyan написа:
          Виждаш на кой оператор е номера и тръгваш по магазините им и питаш.Обикновено казват ’’нямаме право да даваме информация’’,но ако няма хора в магазина,я дават-име, адрес и ...Няколко пъти съм питал и са ми казвали.
          Номера е на M-Tel, и тук в Русе трудно ще случа да няма никой в магазините им. Особено като знам кави са .... служителите им Шест пъти съм ходил в техните магазини да си купувам телефон и всеки път си тръгвах бълвайки едни майни ... само като им кажеш "Искам да попитам за ей тоя телефон" и изчезват като мишки. След 5 минути чакане и аз изчезвам благославяйки ги.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            А от часа на разговора /по разпечатка/ не можеш ли да предположиш дали твой близък не е звъннал на някого, докато телефонът, евентуално, не е бил у теб?Защо не позвъниш на този номер и да чуеш кой отговаря? Извинения за грешка колкото искаш.Ред. Тъй като с Immortal сме писали едновременно да разкрия, че номерата и имената на всички от темата, в която сме ги написали за взаимопомощ, излизат с Гугъл.

            Коментар


              #7
              Колкото и невероятно да звучи - пробвал ли си да го потърсиш в Гугъл?Може да е пускал някъде обява или нещо подобно.Моите номера например излизат.

              Коментар


                #8
                Няма го в гугъл, номера е избиран от телефона на сина ми ( 18 годишен) който твърди че не му е познат. При опит да се свържа със съответния номер от телефона на сина ми, оня ми затваря. Преди години изгубихме телефон със СИМ карта в него и после ни дадоха нова СИМ, но със същия номер. До скоро нямаше грижи, обаче се съмнявам да не би да има чалъм да са я хакнали и да я използват с този номер, който ние плащаме. Не знам възможно ли е, но с тези карти не съм запознат. Само знам че преди време бяха нашумели случаи с клонирани СИМ карти.
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  #9
                  Залагам 2 лева, че сина е виновен ! Приемам отоговори на залога 1 към 1 :D
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    #10
                    Ichkin написа:
                    Залагам 2 лева, че сина е виновен ! Приемам отоговори на залога 1 към 1 :D
                    Не е изключено, ще си покаже
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар


                      #11
                      Отиваш в офис на М-тел,на касата диктуваш номера ,все едно,че ще плащаш сметката.След като чуе и набере номера ,служителката обикновенно ти казва две имена на титуляра на номера.Чуваш ги и се извиняваш,че сигурно е станала грешка и си тръгваш от офиса.Ако казаните имена не ти говорят нищо пак има вариант да разбереш кой стои насреща. :D
                      Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                      Коментар


                        #12
                        GSM

                        Това може да стане ако ти е приятелка иначе казваш им номера и те те питат на кой се води и ти казваш на кой е иначе не те обслужват
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Re: GSM

                          kluchar написа:
                          Това може да стане ако ти е приятелка иначе казваш им номера и те те питат на кой се води и ти казваш на кой е иначе не те обслужват
                          Точно така става,но трябва и да си малко по артистичен.Ако ти е приятелка ще получиш нужната информация и по телефон.
                          Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                          Коментар


                            #14
                            Пробвай да звъннеш, като си скриеш номера, звънни от друг телефон или гсм. Провери дали в паметта на телефона го има този номер, ако сина ти не звъни много. Аз също залагам, че сина ти е звънял, може после да е позабравил.... или го е дал на някой друг да звънне и е забравил. Или може просто да те разиграва.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              Dido_Lyubenov написа:
                              бяха нашумели случаи с клонирани СИМ карти.
                              Това не е възможно. Всъщност клонирането е възможно, но няма начин и двете карти да са активни в мобилната мрежа. Ведна щом системата засече две карти с еднакви IMAI (мисля това бе съкращението) и двете карти се спират автоматично.
                              Няма начин да няма начин!

                              Коментар

                              Working...
                              X