Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някакви отзиви за конзолата Wii?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ls1 написа:
    Честито и после да споделиш впечатления .
    Явно не вярваш на моите едногодишни впечатления...Това от клипа ( където колегата пита дали е вярно) е нещо напълно резонно за Кинект. Нищо преувеличено.ПС: Честитя придобивката на колегата. Добър избор. Предстои му много "бутане" по играта. Когато я включи тя ще се ъпдейтва и вероятно ще бъде с менюто за 2012 год...
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #32
      Вярвам разбира се . Но нали знаеш правилото, потвърждение от два независими източника .

      Коментар


        #33
        Sashe - тъй като имах Уи за известно време и го бях кракнал, изтеглих доста игри от замундата за него.Между тях бяха и Аватар и Кал оф дюти. Като екстри нямах нищо освен стандартните джойстици. Мъчих се да поиграя на Кал оф дютито, но ми беше адски трудно (може и аз да не съм в ред нещо). После видях, че има и някаква пушка, като екстра, в която слагаш джойстика - вероятно с нея би била по-приятна играта на Кал оф дюти.Аватара - също голям зор, но не толкова колкото Кал оф дютито. С две думи, не можа да ме грабне. Иначе от спортните бокса и боулинга бях цар Обаче много бързо ми омръзнаха... Само дето от бокса имах лека мускулна треска :D
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #34
          tyson - Мерси за изчерпателняи отговор. Разглеждайки игрите в замундата... и на мен ми се струва че трудно биха задържали вниманието.. .някак си остарели изглеждат.... A да си опитвал "Legend of Zelda" четох някъде че е специално за Уи, и е сред най-добрите заглавия за него?

          Коментар


            #35
            След 10 дни употреба на Xbox-а мога да потвърдя, че конзолата е невероятна. Стандартни игри нямам и не съм играл, защото не си падам по такъв тип забавление, но си накупих доста софтуер за Kinect. Един диск фитнес, игри за рефлекс и издържливост, различни спортове, танци и забавни игри за компании. Едновременно могат да играят от един до 4 човека, както като отбор, така и един срещу друг. Kinect приставката работи доста точно и засича добре движенията на играещите. В събота мисля да организирам боулинг турнир в хола с приятели :D Естествено реалното спортуване си е най-добрият вариант, но като допълнение и за забавление Kinect-а си заслужава парите.
            преди - TIPO
            сега - VOLVO XC60

            Коментар


              #36
              dannybo написа:
              След 10 дни употреба на Xbox-а мога да потвърдя, че конзолата е невероятна. Стандартни игри нямам и не съм играл, защото не си падам по такъв тип забавление, но си накупих доста софтуер за Kinect. Един диск фитнес, игри за рефлекс и издържливост, различни спортове, танци и забавни игри за компании. Едновременно могат да играят от един до 4 човека, както като отбор, така и един срещу друг. Kinect приставката работи доста точно и засича добре движенията на играещите. В събота мисля да организирам боулинг турнир в хола с приятели :D Естествено реалното спортуване си е най-добрият вариант, но като допълнение и за забавление Kinect-а си заслужава парите.
              Вярваш ли, че на Нова година сме играли с компанията почти нон стоп. Йедене, пиене и Кинект... Не ми идва обаче на сметка, защото тъкмо си нахраня и напия гостите и след 20-30 минути тичане покрай Кинекта започват отначало. Боулинга е страхотен. Изтеглих си демото му миналата година барабар с кроса на 200 метра. Абе поти се човек в зимните нощи...Жените ни пък се пукнаха да играят на Денс еволюшъна докато ние почивахме на масата с пържолите и вината... :D
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #37
                Sashe - Не съм я пробвал цитираната от теб игра.
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар

                Working...
                X