Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някакви отзиви за конзолата Wii?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някакви отзиви за конзолата Wii?

    По принцип не съм любител на електронните игри, защото за мен са си загуба на време. Намислил съм да купя въпросната конзола Wii за подарък и ми е интересно дали някой се е сблъсквал с нея. Изглежда много различна като игра и управление в сравнение с конкурентите си. И за спорт и фитнес я дават да е много подходяща. Гледам в нета някакви хора махат с ръце и крака на килима в хола си - футбол, голф, тенис, бокс и танци - направо мед им капе от кеф. И както се пее в песента "а дали е така, кой ще ми каже".....? :D
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    #2
    Re: Някакви отзиви за конзолата Wii?

    dannybo написа:
    По принцип не съм любител на електронните игри, защото за мен са си загуба на време. Намислил съм да купя въпросната конзола Wii за подарък и ми е интересно дали някой се е сблъсквал с нея. Изглежда много различна като игра и управление в сравнение с конкурентите си. И за спорт и фитнес я дават да е много подходяща. Гледам в нета някакви хора махат с ръце и крака на килима в хола си - футбол, голф, тенис, бокс и танци - направо мед им капе от кеф. И както се пее в песента "а дали е така, кой ще ми каже".....? :D
    Стягай хубаво дистанционното за китката... На мен ми е скучна вече, но всеки е различен. Наслаждавай се сега!

    Коментар


      #3
      Аз съм играла тенис, и много ми харесва :D Нооо, на сутринта се събудих с ужасна мускулна треска Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
      Más vale tarde que nunca
      Peugeot 206 2.0 HDi ))

      Коментар


        #4
        И на мен ми се ще един Кинект, обаче като знам че иска да си поне на 4 метра...нямам такъв обор.

        Коментар


          #5
          ls1 написа:
          И на мен ми се ще един Кинект, обаче като знам че иска да си поне на 4 метра...нямам такъв обор.
          Какъв е този Кинект?
          преди - TIPO
          сега - VOLVO XC60

          Коментар


            #6
            http://www.youtube.com/watch?v=Va-NX...mnJX3OU4Има още тонове видео там, потърси. Общо взето камера те снима и ти хваща движенията и ги хвърля в XBOX. Нямаш нужда от нищо да държиш или натискаш.

            Коментар


              #7
              ls1 написа:
              И на мен ми се ще един Кинект, обаче като знам че иска да си поне на 4 метра...нямам такъв обор.
              Няма такова нещо. Миналата година купих това нещо за щерка си и смея да твърдя, че използваме тази игра всички + мои приятели. :D Уникална е. Добавям факта, че си тегля всички Демо от нета, гледам филми, снимки и всьо от външен източник ( USB и Преносим диск). Моята игра е с хард памет 250 ГБ. :D. Гледайки темата за избор на ТВ. Аз ползвам един 50" ЛСД Шарп. Модел преди 3 години. С тази конзола други екстри към този остарял, като модел ТВ - не ми трЕбват. ПС: Тази игра се играе и от 2 метра. Зависи как ще те "хване" сензора. Писах подобна тема точно преди една година, когато се чудех дали да я купувам...Е, купих я и не съжалявам за миг, а в тези зимни дни алтернативата на буйната ми щерка е тя. Аз също се потя на нея. Фитнес не ми трЕбва. :D
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #8
                Е аз по това дето съм чел съдя. Даже направиха някакви лупички да се слагат пред сензора, че да хваща по-наблизо, продават се отделно. Имам мерак, но всеки път като отворя да видя как се краква тая конзола и потръпвам.

                Коментар


                  #9
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E5%EA%F2Ето моя въпрос преди година и развитие...ПС: Бях тръгнал от Wii.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #10
                    ls1 написа:
                    Е аз по това дето съм чел съдя. Даже направиха някакви лупички да се слагат пред сензора, че да хваща по-наблизо, продават се отделно. Имам мерак, но всеки път като отворя да видя как се краква тая конзола и потръпвам.
                    Краква се, както се кракват всички конзоли...Аз не съм я краквал моята и нямам намерение. Тегля си Демото от Нета. Демото се актуализира всеки месец( при кракната игра губиш тази опция). Ако някоя игра ме увлече има три варианта - да си я купя чрез ХБОХ LIVE, да си я поръчам по Нет-а или в магазините на Пулсар, Зора, Техо-тата. Понеже Кинекта навлезе преди година старите игри Кинект се смъкнаха в цени до разумни граници. Приложенията на тази конзола свързани с Нета са много. Кинекта е само представка към конзолата ХБОХ 360. С нея и дистанционен джойстик ( в комплекта) пък може да се играят всички останали игри. В това отношение игрите на Нинтендо са светлинни години назад ( в графика, качество и прочие) от ХБОХ-а и Плейстейшън 3.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      Уии-то ми омръзна точно за 2 месеца.Виж това Кинекта, изглежда зарибяващо :D Но ще изчакам да порасне синковеца, че тогава да инвестирам в подобни щуротии.
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Ntodorov, защо правиш така?Тръгнах от 300-400 лева за Wii, а сега ме зариби двойно повече да дам за Xбокса. Графиката е много по-добра наистина. На Wii-то е като анимационно филмче за шестгодишни.Мдааа. Следобед ще отскоча по магазините.
                        преди - TIPO
                        сега - VOLVO XC60

                        Коментар


                          #13
                          Тази ли да взимам? - http://igrikonsole.pc.zora.bg/catalo...b_with_kinect/
                          преди - TIPO
                          сега - VOLVO XC60

                          Коментар


                            #14
                            Е разумни граници колко да са разумни...май към 100лв на игра.

                            Коментар


                              #15
                              ls1 написа:
                              Е разумни граници колко да са разумни...май към 100лв на игра.
                              100 лв. са новите заглавия на Кинект. Аз от Англия бях купил една Денс игра за около 60 лв. Бг. пари, а Януари на промоция купих на щерката за 69 лв някаква игра с животни. Невероятно качество и игра, която близо 11 месеца няма "свършване" за нея. В интерес на истината няма конзола с евтини оригинал игри. Ако играта не е Кинект, а само ХБОХ Лайф и е старо заглавие ( то, когато не е играна играта, какво значение има) има игри и за 20 лв. в Пулсар.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар

                              Working...
                              X