Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

МОЛБА към колегите от Стара Загора, Пловдив и Шумен!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    МОЛБА към колегите от Стара Загора, Пловдив и Шумен!

    Колеги, имам молба към вас.На който му е близо или на път местния Техномаркет, моля да провери дали има в наличност ето това:http://www.technomarket.bg/products/...ct_id=09000104Важното е да е ЧЕРНО, като това на линка В Ямбол и Сливен има само сиви, които никак няма да ми ходят на волана. Тъпаците тук (в Ямбол) ми казаха, че нямало как да проверят в другите магазини... Не стига, че стенда за радиотата от повече от месец не им работи и взех радиото на сляпо... слава Богу, работи перфектно. Но държа дистанционното да е черно.Молбата ми е до утре вечер да имам информация дали има в някой от тези градове черни дистанционни. Вдругиден ще попътувам малко, а няма да имам време да обикалям. Ако знам със сигурност, че има, ще ида и ще взема.

    #2
    Re: МОЛБА към колегите от Стара Загора, Пловдив и Шумен!

    Използвай този код 09000104 или просто модела на дистанционното. Звънни в магазините които те интересуват и питай за цвета. Ако пак ти кажат, че незнаят или немогат да проверят използвай националния им телефон и се оплачи...доста бързо ще ти отговорят след това
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Утре ще проверя в Зарата
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Кажим им на тъпаците в Ямбол,че затова има едно устройство,на което май му се викаше телефон.Аз ако бях,щях да ги направя криви и щях да забравя за този магазин.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          Дидо, заранта бяха затворени, по телефона не могат да ми кажат, най-вероятно го нямали щом като не фигурирала Стара Загора в списъка с магазините, в които е наличен.Шемети ....
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Следобяд сигурно ще ходим по магазините.Ако идем на Техното ще проверя.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              В абсолютно всеки магазин от веригата могат да проверят дали го има някъде, независимо къде. Иначе в сайта ако фигурират като налични в дадените магазини би трябвало да го има. (имай в предвид, че мостри и бройки за сервиз също се водят налични)Поздрави!
              Lancia Lybra '00 1.8 140hp

              Видеорегистратори

              Коментар


                #8
                Благодаря на всички колеги, които се разкараха заради мен... на Емцо, на Ред Сторм...В крайна сметка си взех последното останало СИВО в Сливен, и сега му бера ядовете, щото не ще да работи.Съвместимо е с радиото ми, пише го в инструкцията на радиото, но не дава никакви признаци да заработи.Струва ми се, че батериите му може и да са заминали от стоене в магазина...макар че имаха защитна хартийка между тях... те са едни мънички.. ще взема нови батерийки след малко, и ако пак не тръгне, ще му мисля...Не мога да го сменя в СЛивен, щото взех последното...ще пробвам в Ямбол... Все пак дано да тръгне де.

                Коментар


                  #9
                  Дано да тръгне.Одеве разбрах,че си взел последното сиво.Емо ми каза.Аз не можах да отида днес до тукашния,но след като си го взел вече дано да работи.
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Благодаря на всички колеги, които се разкараха заради мен... на Емцо, на Ред Сторм...В крайна сметка си взех последното останало СИВО в Сливен, и сега му бера ядовете, щото не ще да работи.Съвместимо е с радиото ми, пише го в инструкцията на радиото, но не дава никакви признаци да заработи.Струва ми се, че батериите му може и да са заминали от стоене в магазина...макар че имаха защитна хартийка между тях... те са едни мънички.. ще взема нови батерийки след малко, и ако пак не тръгне, ще му мисля...Не мога да го сменя в СЛивен, щото взех последното...ще пробвам в Ямбол... Все пак дано да тръгне де.
                    Колега пробваи го преди да го монтираш на волана защото при мен (паинер) докато е насочено към сд-то работи като го сложа на волана ТЦ..... Маи самото сд е прекалено на вътре и не успява да поддържа връзка.
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #11
                      Всичко е ОК. Шибаните батерийки бяха, че и трудно се намират. Срещу 3.80 за двете всичко вече е ОК.Енчев, естествено че го пробвах, преди да го монтирам. Работи перфектно. Тук проблема с разположението на радиото е решен с изнесен приемник.Не очаквах да управлява и песните в плеъра на телефона ми, просто от любопитство натиснах бутона за следваща песен, пък то се оказа, че работи... баси и кефа (то това всъщност е функция на радиото и на телефона де, ама чак сега през дистанционното го открих.

                      Коментар


                        #12
                        Може ли малко по подробно за тоя изнесен приемник? И за паинера мога ли да си сложа?
                        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                        Коментар


                          #13
                          Ми изнесен приемник за IR дистанционното, върви комплект с него.Включва се отзад в радиото и се поставя на удобно място.Ето снимка как е при мен (приемника е онова черното нещо, дето е между пепелника и радиото:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Разглоби го и го пръсни в черно
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Абе Дидо кво стана с идеята за мулти волан от Либра?
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X