Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странна фактура за ел. енергия за месец ноември

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странна фактура за ел. енергия за месец ноември

    Здравейте, всеки месец си проверявам сметката за изразходвана ел. енергия и сумата която трябва да заплатя в интернет и този месец се натъквам на следната странна фактура.В нея няма отчетени числата за предишният месец и числата за този месец а е изчислен разхода на 1 кв. Интересно ми е защо не са отчели реално изразходваната ел. енергия и как този 1 кв. е отчетен след като ги няма покаанията на електромера в фактурата. Ако някой се е сблъсквал с такъв феномен ще се радвам да сподели мнение по темата.(Изтрил съм инфото за абонатен номер и име )Ето и линк към снимката на електронната фактура, качил съм я на друг сървър тъй като тук не ми позволява да прикачвам изображения от paint.
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    #2
    Re: Странна фактура за ел. енергия за месец ноември

    IvanIanushev написа:
    Здравейте, всеки месец си проверявам сметката за изразходвана ел. енергия и сумата която трябва да заплатя в интернет и този месец се натъквам на следната странна фактура.В нея няма отчетени числата за предишният месец и числата за този месец а е изчислен разхода на 1 кв. Интересно ми е защо не са отчели реално изразходваната ел. енергия и как този 1 кв. е отчетен след като ги няма покаанията на електромера в фактурата. Ако някой се е сблъсквал с такъв феномен ще се радвам да сподели мнение по темата.(Изтрил съм инфото за абонатен номер и име )Ето и линк към снимката на електронната фактура, качил съм я на друг сървър тъй като тук не ми позволява да прикачвам изображения от paint.http://prikachi.com/images/322/4163322i.jpg
    Имаш някоя фактура зА преизчисление и са ти приспаднали някаква сума вероятно....никога не питай като ти искат по-малко...ако искат повече е различно има КЗП и т.н.
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Re: Странна фактура за ел. енергия за месец ноември

      kiselo написа:
      IvanIanushev написа:
      Здравейте, всеки месец си проверявам сметката за изразходвана ел. енергия и сумата която трябва да заплатя в интернет и този месец се натъквам на следната странна фактура.В нея няма отчетени числата за предишният месец и числата за този месец а е изчислен разхода на 1 кв. Интересно ми е защо не са отчели реално изразходваната ел. енергия и как този 1 кв. е отчетен след като ги няма покаанията на електромера в фактурата. Ако някой се е сблъсквал с такъв феномен ще се радвам да сподели мнение по темата.(Изтрил съм инфото за абонатен номер и име )Ето и линк към снимката на електронната фактура, качил съм я на друг сървър тъй като тук не ми позволява да прикачвам изображения от paint.http://prikachi.com/images/322/4163322i.jpg
      Имаш някоя фактура зА преизчисление и са ти приспаднали някаква сума вероятно....никога не питай като ти искат по-малко...ако искат повече е различно има КЗП и т.н.
      И на мен ми мина това през главата но се опасявам да не ми начислят двойна сметка другият месец.Ако така се опитат да направят мога ли да пусна жалба на основаниче това че не са отчели реално този месец сметката.Също така ми е интересно тези 18 ст как са ги изчислили след като няма засечени цифри еъв фактурата ?
      ----------------------------------------------------------------------------
      Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
      ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
      ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

      Коментар


        #4
        Няма значение, че файлът е от paint. Разширението JPG е от Разрешените файлови формати. Така като гледам обаче, не се вмества в изискването за размер. Може да прочетеш и тази тема, в нея съм описал как се показва снимка от външен сървър. Сега ще го направя вместо теб.

        Коментар

        Working...
        X