Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По пътя ( Не е по Керуак)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По пътя ( Не е по Керуак)

    Тези дни имахме с един приятел път до Сливен. Тръгначме от Плевен рано сутринта, за да се върнем колкото може по-рано следобед, работата ни беше за около час там. Пътувахме през Шипка, пристигнахме, свършихме си работата и хайде обратно. Още в Сливен забелязах, че ми свършва водата за чистачките и реших да спра някъде, за да налея. Преди Казанлък има едно крайпътно капанче, там спирам винаги, когато пътувам за морето. Спрях, вдигнах капака и моя човек донесе вода, наля я в казанчето. Не затворих капака веднага, а запалихме по цигара. А зпуша много рядко, в колата не се пуши.По едно време спира до нас една Астра и от нея излиза едно момченце с работен гащеризон - колега, не може да се сбърка.- Какво става, закъсахте ли? С баща ми сме най-добрите, ще оправим колата. Напуши ме смях, рекох да се избъзикам. Обяснявам, че както си карам, започнала да прекъсва и на газ, и на бензин. И сега ту пали, ту не иска. Малкият с разбиращ вид се наведе над мотора, разклати кабелите на свещите, щепсела на комутатора и като мислеше, че не го забелязвам, ИЗДЪРПА ЩЕПСЕЛА НА ДЕЛКОТО! После седна в колата, повъртя на стартер и заключи:- Бензиновата помпа е сдала багажа и затова е изгорял комутатора! Имаме помпа нова, имаме и бобина с комутатор - вървят комплект. Ще ви задърпам до сервиза и там ще оправим колата.Отговорих му, че с въже в никой случай, ако има колесар - добре. Той въртя телефони и каза, че отива за колесар и до половин час ще е тук. Пална колата и отпраши. Щракнах буксата на делкото и си заминахне.Бахти наглостта! Погрижи се да ни обездвижи и се приготви да ни одере! Ама и не се сетихме да му запомним номера, сребриста Астра, от старите.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    #2
    Колега нямаш ли някакви инструменти в колата.... един ЧУК да имаше да го центроваш в манерката, та да му се оправят настройките щеше да е доста ефикасно.Аман от граждани от селски тип.Той като е тарикат и си мисли, че всички са идиоти.

    Коментар


      #3
      Невероятна наглост-нямам думи.Обаче колега и ти си го наиграл жестоко.Да имаше някоя скрита камера после да му гледаме сеира на тоя нещастник като довлече цяла платформа и колата я няма
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        xaxaxaxaxaxa. браво колега, сложил си я на място, тая дребна утайка на обществото, селски тарикат

        Коментар


          #5
          Re: По пътя ( Не е по Керуак)

          muns61 написа:
          Тези дни имахме с един приятел път до Сливен. Тръгначме от Плевен рано сутринта, за да се върнем колкото може по-рано следобед, работата ни беше за около час там. Пътувахме през Шипка, пристигнахме, свършихме си работата и хайде обратно. Още в Сливен забелязах, че ми свършва водата за чистачките и реших да спра някъде, за да налея. Преди Казанлък има едно крайпътно капанче, там спирам винаги, когато пътувам за морето. Спрях, вдигнах капака и моя човек донесе вода, наля я в казанчето. Не затворих капака веднага, а запалихме по цигара. А зпуша много рядко, в колата не се пуши.По едно време спира до нас една Астра и от нея излиза едно момченце с работен гащеризон - колега, не може да се сбърка.- Какво става, закъсахте ли? С баща ми сме най-добрите, ще оправим колата. Напуши ме смях, рекох да се избъзикам. Обяснявам, че както си карам, започнала да прекъсва и на газ, и на бензин. И сега ту пали, ту не иска. Малкият с разбиращ вид се наведе над мотора, разклати кабелите на свещите, щепсела на комутатора и като мислеше, че не го забелязвам, ИЗДЪРПА ЩЕПСЕЛА НА ДЕЛКОТО! После седна в колата, повъртя на стартер и заключи:- Бензиновата помпа е сдала багажа и затова е изгорял комутатора! Имаме помпа нова, имаме и бобина с комутатор - вървят комплект. Ще ви задърпам до сервиза и там ще оправим колата.Отговорих му, че с въже в никой случай, ако има колесар - добре. Той въртя телефони и каза, че отива за колесар и до половин час ще е тук. Пална колата и отпраши. Щракнах буксата на делкото и си заминахне.Бахти наглостта! Погрижи се да ни обездвижи и се приготви да ни одере! Ама и не се сетихме да му запомним номера, сребриста Астра, от старите.
          Колега тоя за който говориш да не би да е много висок? към 2 метра? и на астрата пише irmscher?
          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
          Punto. 1.2 16v. 86hp+

          Коментар


            #6
            бравооооо колега добре си го подредил
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              По пътя ( Не е по Керуак)

              Интересно приключенийце Явно си търпелив човек , иначе за такова посегателство , тоя младеж може да търчи някъде след главата си ...
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Хаха това звучи мнофо интересно, жалко че не си му запомнил номера, ако срещнем и ние да си направим майтап с него.Забелязвам че такива тарикатски субекти като него киснат по автофорумите. Напиши това и в tuning.bg Представям си какъв кеф ще му стане на душата като види как си му вързал тенекия.
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #9
                  Бе незнам за вас, ама аз бих го изчакал да си дойде обратно и да му кажа, че съм оправил кабела който е разкачил така тайно... А и да, видял съм го как го маха... и пак си бих тръгнал, па той да си се оправя с колесара :D

                  Коментар


                    #10
                    Как си го нагласил тоя,не е истина просто.
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар

                    Working...
                    X