Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за дефектирал фотоапарат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    venco67 написа:
    Не се хаби! Сервизът е в Бургас ул. "Цар Симеон I" №29. Пише си го на гаранционната карта. Благодаря все пак!П.П. Моля зя извинение! Наистина в сайта на pixelgate са дадени два сервиза в Ямбол! Впрочем това са фотостудия, за който не знаех че работят и като сервизи. Още утре ще проверя. Извинявай и благодаря, колежке!
    Идея: Пробвай да направиш снимка на вградената памет на фотоапарата. Преди 11 години, когато цифровите фотоапарати бяха екзотика ми се е случвало нещо подобно, беше от картата памет. Пробвай, безплатно е, а и глава не боли
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      Благодаря на всички отзовали се! Пробвал съм на още 2 карти-памет - не е от там проблема за съжаление! Ще пробвам в Ямболските сервизи и ако не могат да се справят ще опитам в Бургас на телефона даден ми от колегата galinchooo.
      Peugeot 301
      Punto 1.9 JTD - на жената

      Коментар


        #18
        Предполагам въпросният Тошко е Тодор Казанев "Експрес сервиз".Лично аз съм носил три апарата за ремонт при него.Ремонта и на трите апарата беше по 45 лв със 3 месеца гаранция.Последният апарат който му занесох беше Панасоник ТЗ 2 със същите такива линии при снимане.Поради факта ,че има доста работа апарата ми седя един месец при него и ми го върна със обяснението ,че трябва да се смени матрицата и ремонта е доста скъп.За мен лично работи качествено,но бавно.Ако решиш да го пращаш може да ти съдействам.Примерно го даваш на Дидо и като има път към Бургас ми го оставя,а аз ще го занеса до сервиза и ще ти го изпратя обратно отремонтиран.Пращам ти и телефона си на ЛС, ако имаш нужда от съдействие да ми се обадиш.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #19
          Да Тодор Казанев е майстора.......Бавно работи защото има много работа а и с тези апарати си е голяма играчка.След като ги оправи ги тества няколко часа или дни,затова се бави...........А каже ли че нещо не става или е скъп ремонта значи наистина е така.Много е точен.Гарантирам за него......
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар


            #20
            galinchooo написа:
            Да Тодор Казанев е майстора.......Бавно работи защото има много работа а и с тези апарати си е голяма играчка.След като ги оправи ги тества няколко часа или дни,затова се бави...........А каже ли че нещо не става или е скъп ремонта значи наистина е така.Много е точен.Гарантирам за него......
            Нали и аз така казах.Работи добре ,ама се иска търпение.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #21
              venco67 написа:
              Много благодаря, колега RoMeO_156_GTA ! Виждам на прикачената от теб снимка моя проблем. Ако става въпрос за такава цена май ще се наложи ходене до сервиза в Бургас. Още веднъж благодаря!
              Дано съм помогнал Да , точно като моя проблем изглежда и твоята снимка . Прикачам още една . Човека от сервиза каза , че е чест дефект дори и при по-скъпи апарати , а моя доста съм го ползвал и се учудих , че чак сега се прояви . Описват го като "скъсан лентов кабел на обектива" . Дори сам можеш да видиш как от тъмно на светло се чува едно цъкане и блендата се отваря или затваря . Ако не се лъжа , моя приятел смени матрицата , която беше доста скъпа , но без особен успех . Ако е около тези пари , определено си струва ремонта Като се развали моя почнах да се оглеждам за нов , но тези , които ми харесаха бяха над 250 лв ...
              krasio_79bs написа:
              Нали и аз така казах.Работи добре ,ама се иска търпение.
              Хубавите работи стават бавно Играчка си е определено ... :
              Прикачени файлове
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #22
                Точно с флекса е проблема,2 съм правил ма трети не мисля да отварям.За времето нужно за поправката на такова фото ще ремонтирам 10 телефона
                Bravo 1.2 16v
                Lancia Dedra 1.8 16v
                Suzuki GSXR250R

                Коментар


                  #23
                  Има редки случаи, в които и самата бленда се прецаква
                  ex. Tipo 1.6 i.e DOHC
                  ex. Marea Weekend HLX TD100

                  ex. Nissan Primastar 1,9 dci
                  Mercedes Vito W447
                  Skoda Rapid 1.2 110ps

                  Коментар


                    #24
                    Пиша последно по темата, след което може да бъде заключена.Оказа се в крайна сметка, че в Ямбол наистина НЯМА сервиз ремонтиращ фотоапарати. Тези упоменати в сайта на PixelGate са фотостудия и не работят вече с тях защото са "безкрайно некоректни" по думите на едно от момичетата, работещи там. В крайна сметка се обадих на Тодор Казанев в Бургас, който по телефона постави "диагноза" на фотоапарата, единтична с коментиратната в по-горните постове и се разбрахме за цена, доставка и пр.Благодаря на всички, бяхте ми много полезни!
                    Peugeot 301
                    Punto 1.9 JTD - на жената

                    Коментар

                    Working...
                    X