Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Упътване за Уно 60 1.1 92г./как функционира уреда за t/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Упътване за Уно 60 1.1 92г./как функционира уреда за t/

    Здравейте, от къде да си дръпна упътване за тази кола, но не от тези как да си е ремонтирам и устройството и, а от тези които вървят с колите като са нови/кои копчета вътре за какво са/. Колата няма стрелка за температурата, а само схема на кола с знак термометър и не знам как функционира затова основно искам да прочета.

    #2
    Re: Упътване за Уно 60 1.1 92г./как функционира уреда за t/

    petiv1 написа:
    Здравейте, от къде да си дръпна упътване за тази кола, но не от тези как да си е ремонтирам и устройството и, а от тези които вървят с колите като са нови/кои копчета вътре за какво са/. Колата няма стрелка за температурата, а само схема на кола с знак термометър и не знам как функционира затова основно искам да прочета.
    Книжката няма да ти помогне ... Ако искаш да го направиш като като хората най-доброто решение е да си намериш табло със стрелка за температурата и да смениш датчика с такъв, дето е за стрелка, а не за лампа какъвто е твоя в момента . Тази схема на кола със знак термометър има лампа под нея и светва, ако градусите са повечко / мисля, че имаше и различни градуси на самият датчик кога да включва /

    Коментар

    Working...
    X