Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смених вярата имаме си ZETA.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Yavor написа:
    И спокойно - не си сменил никаква вяра - то си е ФИАТ )))
    Направо си е чисто Пежо, ама айде Честито Ники! Да я караш и да си возиш голямото семейство дълго и безаварийно!И аз си мисля, че след Капата (когато и да е) следва или Зета, или Федра... Нищо друго не може да я замени

    Коментар


      #17
      Re: Смених вярата имаме си ZETA.

      Румен_Хинчев написа:
      Честито и още деца понаправете , че да запълните капацитета !
      Капацитета засега е пълен защото ,ми няма две от седалкитеХа мерси за поздравите ама първо ме стигнете по членове на семейството и тогава ще я напълня.Бас хващам ,че няма потребител с три деца у форума.Само не регвайте някой р.м и да ми се хвали с 10-11 чавета.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        Честито за новата придобивка и много безаварийни . На мен са ми симпатични тези Еврованове , а и са доста практични Добър избор !
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #19
          Честито и от мен.Много безаварийни и приятни километри с ванчето.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #20
            Много скъпа бе, те тия се намират за по 2500 вече. Даже гледах наскоро новия Улис 2003 та 2.2 HDI мотор пълна с всевъзможни екстри за 6500.
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #21
              infineon написа:
              Много скъпа бе, те тия се намират за по 2500 вече. Даже гледах наскоро новия Улис 2003 та 2.2 HDI мотор пълна с всевъзможни екстри за 6500.
              Скъпа на обявата само.Аз я взех за 3100 лв. и е повтарям с газов инжекцион.Набутани са една камара екстри ,но има и какво да пипна тук там.Ако има мераклии около Габрово има една за 2900 лв.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                Честито! Само да те радва и да ти служи вярно!

                Коментар


                  #23
                  Честито Ники !!! Със здраве да си я караш и возиш семейството .
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    #24
                    Честита придобивка.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #25
                      Честито и от мене Ники.Със здраве да си я ползвате.И аз имах идеи за такава,ама засега ми се изпариха и реших комби да взема.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #26
                        popara801 написа:
                        Честито и от мене Ники.Със здраве да си я ползвате.И аз имах идеи за такава,ама засега ми се изпариха и реших комби да взема.
                        Ела да ти продам/подаря/ моето.За първи път усетих какво са 147 кончета с турбина.Много водачи останаха учудени защо автомобилите им не могат да набират на Хаинбоаз.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #27
                          Честито Ники,дълги и безаварийни километри.Добре си решил,за голямо семейство-голям автомобил.Марката е само подробност.
                          Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                          Коментар


                            #28
                            Tornado написа:
                            popara801 написа:
                            Честито и от мене Ники.Със здраве да си я ползвате.И аз имах идеи за такава,ама засега ми се изпариха и реших комби да взема.
                            Ела да ти продам/подаря/ моето.За първи път усетих какво са 147 кончета с турбина.Много водачи останаха учудени защо автомобилите им не могат да набират на Хаинбоаз.
                            Хаха... Хаинбоаз на 5та го минавам вече няколко пъти, с изключение на последните 2-3 завоя, особено от северната страна... А южната на слизане я ползвам да си свалям срения разход Абе турбината си е турбина
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #29
                              Еееее, то цял кемпер Ай честито!

                              Коментар


                                #30
                                Честито,много да те слуша и колата и децата.Много добър избор,тва е като параход,голямо,удобно,устойчиво,а бе перфектно.Имах такава,но със стария 2,1ТД двигател и освен разхода,които и така не можах да свикна 8/100 за други забележки не се сещам.Сега остава една каравана да й закачиш и пей сърце.п.с.Сетих се,че имам някакъв мануал за Еврована,ако ти е нужен мога да ти го пратя,но е голям и незнам точно как става.

                                Коментар

                                Working...
                                X