Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лепен на метал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лепен на метал

    Имам една плътна тръбичка с диаметър 1см и още една куха, която точно влиза в нея.С какво да я залепя, за да не се вади ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    Въпросът ти е малко безсмислен, на какво натоварване трябва да издържа, каква температура, влага...?

    Коментар


      #3
      Стайна темп. няма да има влага, натоварването - нищожно.То сигурно и със секундно ще стане, но да питам все пак.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Не знам какво ще минава, и от какъв материал са тръбичките, ама поксипол, ще свърши работа. Аз залепих маркуча за водата на задната чистачка с такова. Метална снадка и маркуча от двете страни. Две години, ядове ник’ви.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          Поксипол и според мен.

          Коментар


            #6
            Re: Лепен на метал

            emzo написа:
            Имам една плътна тръбичка с диаметър 1см и още една куха, която точно влиза в нея.С какво да я залепя, за да не се вади ?
            Лепила бол, ала нещо не си я представям тая ПЛЪТНА тръбичка! :D
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #7
              Хаха, сега виждам , к’ва простотия съм написал.Лепнах ги с покси пол.----------хепи ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Хаха, сега виждам , к’ва простотия съм написал.Лепнах е с покси пол.
                И продължаваш с простотиите "Лепнах Е ...". Хайде не се излагай и ти де.Edit: Хепи
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  А пък аз като гледам на аватара краченцата сАс сандалките си мисля че е по правилно да се казва: плътната тръбичка влеза в кухата тръбичка. /онагледявам/
                  LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                  ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                  Коментар

                  Working...
                  X