Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за фотоапарат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за фотоапарат

    Така, колеги спрял съм се на това - SAMSUNG DIGIMAX ES-80 BLACK, бюджет около 150 лв. Какво ще кажете, понеже въобще ме няма с фотоапаратите... Ето и техническите характеристики:-12.2 МЕГАПИКСЕЛА (1/2,33" CCD) -5X ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ ( 35ММ ЕКВ. 27ММ- 135ММ) -5X ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ -ПОДОБРЕНА ЦИФРОВА СТАБИЛИЗАЦИЯ -АЛУМИНИЕВО ПОКРИТИЕ -РАЗПОЗНАВАНЕ НА ЛИЦЕ -КОРЕКЦИЯ НА ЧЕРВЕНИТЕ ОЧИ -ВИДЕОКЛИП СЪС ЗВУК 640X480 , 320X240 30fps, 15 fps(MJPEG) -СЛОТ ЗА SD/ MMC плюс/SDHC КАРТИ ДО 8GB -2.4" (6.00 СМ) TFT LCD -ДИСПЛЕЙ LI-ION БАТЕРИЯ + ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВОБлагодаря на помогналите!Не отказвам и по - добри предложения до към тези пари.
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
    Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

    #2
    За тези пари недей да очакваш нещо кой знае какво от фотоапарата. По параметри бива, само малко му е малка матрицата, т.е. на по-тъмно ще имаш повече шум в картината. Ако няма да се занимаваш с фотография, а само ти трябва да си щракнеш нещо - ще ти свърши работа. Иначе Самсунг определено не стават за фотоапарати и много друга техника
    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

    Видеорегистратори

    Коментар


      #3
      Определено е само любителски и не очаквам кой знае какво. Просто не съм запознат с тези машинки и ако има нещо по - добро за приблизително същите пари бих предпочел него.
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

      Коментар


        #4
        http://www.photopavilion.com/?page=c...how=additional По-добрият избор, ако питаш мен!
        Lancia Lybra '00 1.8 140hp

        Видеорегистратори

        Коментар


          #5
          И аз съм за Канон-а, само че ще трябват допълнително две акумулаторни батерии и зареждачка.
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            има една марка цифрови фотоапарати, които имат НАЙ-добро цветопредаване в ниския /до 1000 лв./ клас.но не ми плащат за да ги рекламирам който се интересува от марката - на ЛС

            Коментар


              #7
              Търси се апарат до 150 лв., не до 1000
              Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

              Коментар


                #8
                Упс, забравих да спомена за предпочитане е да не е с 2 по АА батерии, а с презареждаща
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                Коментар


                  #9
                  simeon3000 написа:
                  Търси се апарат до 150 лв., не до 1000
                  да, де - от 99 до 1000 ,150 е пак там

                  Коментар


                    #10
                    u_bo написа:
                    има една марка цифрови фотоапарати, които имат НАЙ-добро цветопредаване в ниския /до 1000 лв./ клас.но не ми плащат за да ги рекламирам който се интересува от марката - на ЛС
                    И тази марка се нарича Fujifilm
                    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                    Видеорегистратори

                    Коментар


                      #11
                      http://www.technomarket.bg/products/...o-a-30Плюс ревю: http://photo-forum.net/index.php?APP...&ARTICLE_ID=27
                      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                      Коментар


                        #12
                        Знам, че пак ще ми кажете не на Самсунг, ама това как ви се виждаhttp://www.technomarket.bg/products/...агодаря на писалите. P.s. Пентакса кърти по характеристики, но не ми харесва на външен вид, пък и марката малко май.
                        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                        Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                        Коментар


                          #13
                          cokata_23 написа:
                          Знам, че пак ще ми кажете не на Самсунг, ама това как ви се виждаhttp://www.technomarket.bg/products/...агодаря на писалите. P.s. Пентакса кърти по характеристики, но не ми харесва на външен вид, пък и марката малко май.
                          Зимай каквото ти хареса. В тоя клас няма видима разлика ако ще ги печаташ 9х13 или ще ги гледаш на компютър. Всички стават от по-известните марки.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            Аз от половин година съм си буукмаркнал ей тоя:http://www.photopavilion.com/?page=c...ional#Като за тия пари толкова
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #15
                              Вземи си такъв на който е описана скороста на затвора, както на Canon и Pentax - 1/2000 сек. Това грнтира по- добра светлочувсвитекност на матрицата при снимки на слаба светлина. Другите които нямат тази характеристика, искат по-дълго време за експониране и съответно пикселизират тъмни детайли и снимки на слаба светлина. Добри и препоръчани марки от мен лично - Praktica , Nikon, Canon. Имат модели на сносни цени. FUJIFILM също са добри, но за модел със същите параметри като на Canon или Pentax ще трябва да се пооръсиш повечко - в твоя случай с около 30 - 40 лв отгоре.
                              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                              Коментар

                              Working...
                              X