Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ха...вижте това!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ха...вижте това!!!

    Е г*ти ужаса ...според вас възможно ли е:http://www.automediapro.com/index.ph...sk=view&id=484

    #2
    Това може да бъде сценарий за филм,но едва ли действителност.Кое ще държи този педал залепен за пода и то така,че да неможе да се върне,пък било то и с малко помощ с крак,ако е заял някъде.По-мога да се съглася ако е заяло жилото на газта (ако е с жило ) и тогава педала да се е движел свободно нагоре надолу,но под капака отпред да няма какво да издърпа жилото достатачно силно,че да се върне в първоначалното си положение и в случая си стои с подадена пълна газ.

    Коментар


      #3
      Mitko написа:
      peho написа:
      Това може да бъде сценарий за филм,но едва ли действителност.Кое ще държи този педал залепен за пода и то така,че да неможе да се върне,пък било то и с малко помощ с крак,ако е заял някъде.По-мога да се съглася ако е заяло жилото на газта (ако е с жило ) и тогава педала да се е движел свободно нагоре надолу,но под капака отпред да няма какво да издърпа жилото достатачно силно,че да се върне в първоначалното си положение и в случая си стои с подадена пълна газ.
      При много от новите автомобили жило няма. Газта е просто един потенциометър, но малко ми се вярва да почне да отчита грешни стойности.
      В този случай е още по-малко вероятно педала да застане като "залепен с магнит за пода"

      Коментар


        #4
        Баси партенката. Педала вече сте го споменали. Не изключил двигателя, че нямало да му работят системите. Ха-ха. Ми нека си работят и да се пребие тогава. На магистралата имало кръгово движение??? Да бе. Сигурно е било и нещо такова. И БМВ-то не, че е щяло да го убие, ами му спасило живота, моля ти се. Арееее. А и с небрежното отбелязване на липсата на поддръжка на автомобила това започва да ми прилича на поръчана публикация с послание "Вижте какво става, като не си поддържате колите. 8-годишно БМВ, пък каква беля щяла да стане, юруш в сервизите на вносителите"
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          Това е много стара статия, в която са писани пълни глупости!!!Бе айде стига приказки от хиляда и една нощ...тоя ако е професионален шофьор никога няма да постъпи така!Тая история можех да я съчиня още в 8-ми клас по-добре като съм на бира две... :D
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Слав написа:
            Това е много стара статия, в която са писани пълни глупости!!!Бе айде стига приказки от хиляда и една нощ...тоя ако е професионален шофьор никога няма да постъпи така!Тая история можех да я съчиня още в 8-ми клас по-добре като съм на бира две... :D
            Абсолютно съм съгласен с теб!
            FIAT Punto ELX 1.2 75

            Коментар


              #7
              хе хе БМВ
              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

              Коментар


                #8
                everton написа:
                хе хе БМВ
                Ауууууууууу алелееемайкоооооо ебати кефа Усра ли се от кеф бмв-то си е бмв-не е ли немецо го пипнал не ми гу фали а
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Abarth. написа:
                  everton написа:
                  хе хе БМВ
                  Ауууууууууу алелееемайкоооооо ебати кефа Усра ли се от кеф бмв-то си е бмв-не е ли немецо го пипнал не ми гу фали а

                  Коментар


                    #10
                    Abarth. написа:
                    everton написа:
                    хе хе БМВ
                    Ауууууууууу алелееемайкоооооо ебати кефа Усра ли се от кеф бмв-то си е бмв-не е ли немецо го пипнал не ми гу фали а
                    ти само тва ли знаеш ? тая дъвка я дъвчеш вече за 20 - ти път :D
                    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                    Коментар


                      #11
                      everton написа:
                      Abarth. написа:
                      everton написа:
                      хе хе БМВ
                      Ауууууууууу алелееемайкоооооо ебати кефа Усра ли се от кеф бмв-то си е бмв-не е ли немецо го пипнал не ми гу фали а
                      ти само тва ли знаеш ? тая дъвка я дъвчеш вече за 20 - ти път :D
                      Ако искам и за 30-ти ще я дъвча... има един друг форум за тебе,ако искаш и линк мога да ти дам,само кажи,защото тука много дразниш хората като изкарваш фиатите най-долното ниво и долнопробно и бмв-тата на върха,че си сбъркал марката е ясно,но си запази мнението за бмв-тата спрямо фиатите за себе си.Спри се дразниш!А сега спи спокойно и да сънуваш Е30
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        за втори път ти казвам, че не съм сбъркал марката. това го написах на майтап, но явно ти не ме разбра. не се дразня лесно, но за подобни думи ми бе направена забележка от МИТКО преди време. също, не съм се "усрал" бъди спокоен. и когато заспивам си мисля за нещо много по - добро от Е 30. бъди жив, здрав и малко по сдържан.
                        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                        Коментар


                          #13
                          everton написа:
                          за втори път ти казвам, че не съм сбъркал марката. това го написах на майтап, но явно ти не ме разбра. не се дразня лесно, но за подобни думи ми бе направена забележка от МИТКО преди време. също, не съм се "усрал" бъди спокоен. и когато заспивам си мисля за нещо много по - добро от Е 30. бъди жив, здрав и малко по сдържан.
                          Надявам се за напред да спреш да съпоставяш бмв-тата като много по добри коли пред фиатките,защото все пак това е ФИАТ ФОРУМ и на хората не им е приятно да четат такива мнения. Лека
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Ако сте се успокоили и двамата - добре! Ако не сте - получавате официално предупреждение за некоректният тон и нецензурните думи! Поздрави kiro_of_the_day
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              kiro_of_the_day написа:
                              Ако сте се успокоили и двамата - добре! Ако не сте - получавате официално предупреждение за некоректният тон и нецензурните думи! Поздрави kiro_of_the_day
                              Аз съм си спокоен и просто си изказах мнението за тези неща,които лично мен ме дразнят.А кои са нецензурирани думи?За "ус*а" се извинявам,но ти казваш думи? А не съм се опитвал да му се карам или да му "повишавам" тон,пак ше кажа,просто си изказах мнението,че лично мене ме дразнят тия приказки,в никой друг форум или фен клуб не се възхваляват други марки...
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X