Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софийско червено Пунто 3389

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Софийско червено Пунто 3389

    Някой да (си) го познава?

    #2
    Какво е съгрешило това пунто :D
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      А, нищо особено... 2 предреждания на цяла колона през насрещното с изнасяне в кръстовище и едно минаване на червено онази вечер... За къде бързаше незнам, като го застигах на всяко следващо кръстовище... Нямаше форумски знаци, ама реших да питам, да няма черна овца в стадото, за порицание пред строя...

      Коментар


        #4
        Може да е играл ...Need for Speed ...3 дена и още да го държи човека.... :D :D :D хихихихихихихи
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #5
          Ахахахах май знам за кое говориш .... днеска ми се беше залепил за задницата на цариградско от горубляне и го съжалих да го пусна малко преди камерата :D А той кво взе че направи ... изпревари ме /аз си карах със 100 - 110/ и засече 3ма да завие към младост ... идеше ми да го плювна, ама щях да си изцапам колата :D
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            bubachko написа:
            А, нищо особено... 2 предреждания на цяла колона през насрещното с изнасяне в кръстовище и едно минаване на червено онази вечер... За къде бързаше незнам, като го застигах на всяко следващо кръстовище... Нямаше форумски знаци, ама реших да питам, да няма черна овца в стадото, за порицание пред строя...
            То да беше само една черна овца в стадото... Повечето тука в форума сме все шумахери, особено каката с мареата
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              galinchooo написа:
              Може да е играл ...Need for Speed ...3 дена и още да го държи човека.... :D :D :D хихихихихихихи
              Той да гледа на мен да не ми се лепне за задника щото едно си изяде волана в комлука заради това,че се дразнеше с мене такива много много не ги обичам

              Коментар

              Working...
              X