Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Извинение към таксиметров шофьор.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    snake написа:
    Не е толкова важно кой е бил прав. По-важното е, че авторът на писмото е осъзнал, че войната на пътя - простотиите, обидите, заканите, бабаитлъка, наглото шофиране и т.н. не са начин за решаване на проблемите.
    Демек замазва последствията, без да се гледа причината

    Коментар


      #17
      jenshen73 написа:
      nai7 написа:
      На война разбира се,няма да следвам,като те ударят по бузата дай и другата.Бакшиш ли е малко му е,няма по големи наглеци от тях.Да му се извинявам!!!!! как ли не.
      Е някой насилва ли те да им ползваш услугите?
      Че да си ме чул да се оплаквам от услугите им,яд ме е на поведението им по пътищата бре колега.

      Коментар


        #18
        liverpool235 написа:
        nai7 написа:
        На война разбира се,няма да следвам,като те ударят по бузата дай и другата.Бакшиш ли е малко му е,няма по големи наглеци от тях.Да му се извинявам!!!!! как ли не.
        Абе ти си ми много интересен... Това,че някои са пълни идиоти и скапаняци,не означава,че всичките са такива...Познавам толкова свестни таксиметрови шофьори и такива като тебе са ми любимци,дето слагат всички под общ знаменател..Я се скрии ..
        Че познавай си ги бе,аз пък знам че са пълни идиоти.

        Коментар


          #19
          jorko написа:
          snake написа:
          Не е толкова важно кой е бил прав. По-важното е, че авторът на писмото е осъзнал, че войната на пътя - простотиите, обидите, заканите, бабаитлъка, наглото шофиране и т.н. не са начин за решаване на проблемите.
          Демек замазва последствията, без да се гледа причината
          Аз виждам ситуацията така: няма последствия, демек няма убити и ранени. Така че няма нищо за замазване. От моя страна - искрено уважение към човека, който е преглътнал обидата и е намерил сили да се извини, въпреки че вината е споделена! Ако има повече такива хора, съм убеден, че на пътя ще е много по-спокойно. А в допълнение ще ви пусна една сламка, че човекът, написал писмото, според мен е наш съфорумник. Сега, някой да не си помисли, че съм аз, щом толкова го защитавам. Неееее, аз не се извинявам никога! "Уважение всекиму, извинение никому!" - това е моето верую. В момента, в който изкарам колата от гаража, трябва да й сложа табелка "Извинявай!" заради всички, които псувам и благославям по пътищата непрекъснато и заради това, че ще продължавам да го правя! И табелка "Извинявай, пак бях аз!", заради тези, които съм псувал по няколко пъти . Но все едно - уважение за Иво.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар

          Working...
          X