Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Извинение към таксиметров шофьор.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Извинение към таксиметров шофьор.

    http://vbox7.com/play:bb190ab546
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Извинение към таксиметров шофьор.

    Хвала !
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #3
      На война разбира се,няма да следвам,като те ударят по бузата дай и другата.Бакшиш ли е малко му е,няма по големи наглеци от тях.Да му се извинявам!!!!! как ли не.

      Коментар


        #4
        nai7 написа:
        На война разбира се,няма да следвам,като те ударят по бузата дай и другата.Бакшиш ли е малко му е,няма по големи наглеци от тях.Да му се извинявам!!!!! как ли не.
        Е някой насилва ли те да им ползваш услугите?
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          nai7 написа:
          На война разбира се,няма да следвам,като те ударят по бузата дай и другата.Бакшиш ли е малко му е,няма по големи наглеци от тях.Да му се извинявам!!!!! как ли не.
          Абе ти си ми много интересен... Това,че някои са пълни идиоти и скапаняци,не означава,че всичките са такива...Познавам толкова свестни таксиметрови шофьори и такива като тебе са ми любимци,дето слагат всички под общ знаменател..Я се скрии ..
          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

          Коментар


            #6
            Отдавна се чудя дали не е време малко да сложим някои неща под общ знаменател, барем почнем да си решаваме проблемите.

            Коментар


              #7
              Че има некадърни бакшиши има спор няма,но не са само те така има и хора,който не знаят къде е ръчката за мигачите и прочие.Не виждам смисъла примерно да се караме и да упорстваме за глупости,има си правилник и е хубаво да се придържаме към него сега тоя сякал оня сякал обиди псувни това е глупаво и смешно от страни.Ето аз съм на принципа когато съм виновен извинявам се дали ще е сигнал с ръка дали с габарити няма значение,важно е потърпевшия да разбере,че съжалявам за постъпката си.Има и идиоти който ти се качват на главата(говоря за тези който се дразнят на пътя с нас-бият спирачки секат пътя и т.н. такива си имам една мнооого здрава щанга слизам избивам му зъбите и си потеглям за където съм тръгнал,защото на такива и полицайте не помагат.Много гледни точки имам ама няма да ми стигне поста . Няма значение бакшиш и какъвто и да е всички сме равни на пътя!Ето този човек е осъзнал постъпката си,че е изпуснал нервите си,все пак понякога трябва да правим компромиси на пътя,а и не само а като цяло!

              Коментар


                #8
                Както се казва ,заради 90 % от таксиджиите на останалите им излезна лошо име :D
                Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                Коментар


                  #9
                  ls1 написа:
                  Отдавна се чудя дали не е време малко да сложим някои неща под общ знаменател, барем почнем да си решаваме проблемите.
                  От това идват немалка част от проблемите.

                  Коментар


                    #10
                    От професионалният ми досег с таксиджии, не съм видял някой свестен. В началото имаше няколко момчета, но си намериха други занятия. В момента нямам нито един за клиент и не искам да имам. Мои колеги също не искат да си имат работа с тях. Преди време продавах гуми, нямам думи какви цигании ставаха. Аз не съм давал гуми на изплащане, но колеги си вкараха голям таралеж. Лятото синът ми скъсал жило на съединителя и спрял ЗАД стоянката на такситата, на 100 м от нас. Докато идем за жило и се върнем - около час и половина, му счупиха лявото огледало. Та ще ми говори някой за тая пасмина!Пп: И аз съм карал такси едно лято, в началото, Кооптакси.
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      #11
                      tomny написа:
                      ls1 написа:
                      Отдавна се чудя дали не е време малко да сложим някои неща под общ знаменател, барем почнем да си решаваме проблемите.
                      От това идват немалка част от проблемите.
                      Дай пример.

                      Коментар


                        #12
                        Всяко стадо си има черни овце. Влизал съм в е@ати чистото такси, човека с костюм, и ми се обърща с "Господине", даже мислех че се шегува нещо с мен. До другата крайност, мазен дебел, на великден ме пита "ще караме ли празнично"
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Има бакшиши и бакшиши, но съм склонен да подкрепя мнението на nnikin_n... Малко са свестните. Преди години пътувах с автобус до София, като си оставих колата на улицата срещу автогарата в Сливен, на поне 100 м от знака за стоянка на таксита. Сутринта в 4 ч. Нямаше грам такси.Връщам се вечерта - една дълга колона от таксита, при което моята кола се оказала в колоната. 4-те гуми изпуснати, игличките ги няма, антената (оригиналната) на колата - също я няма... Оттогава всеки бакшиш го приемам с лошо, пък ако докаже, че е свестен си променям мнението за него. Но засега малцина са успели.Изобщо не говоря, за масовото, МАСОВОТО не спазване на елементарни правила за движение. Аз може и да превишавам скоростта, но всичко друго си спазвам. А за тия няма престрояване, няма мигачи, няма забранено спиране... ужас!!! А услугите им хич и не ползвам - налагало ми се е не-повече от 10 пъти през последните 10 години.

                          Коментар


                            #14
                            Re: Извинение към таксиметров шофьор.

                            Tornado написа:
                            http://vbox7.com/play:bb190ab546
                            Обаче така и не става ясно аджеба кой е прав и кой крив относно предимството и ако пича е бил прав, тогава за какво се извинява ? Че си държи на правото ли ? Или ако не е бил прав, после се е осъзнал и се извинява ... ама пак работата е мътна ...

                            Коментар


                              #15
                              Не е толкова важно кой е бил прав. По-важното е, че авторът на писмото е осъзнал, че войната на пътя - простотиите, обидите, заканите, бабаитлъка, наглото шофиране и т.н. не са начин за решаване на проблемите.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X