Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Яката секта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Яката секта

    Незнам дали е секта.. но когато ми предлагаха в една автокъща Алфа вместо ФИАТ... просто му се изсмях на собственика и му казах, че не търся Алфа, а ФИАТ Брава/Мареа и си тръгнах.Продал готината Брава и тръгнал да ми пробутва залежалата Алфа... Странно е, че изобщо коментираме Алфите, нищо, че са собственост на ФИАТ. Поне на мен ми е неприятно някой да ми обяснява колко смотани коли са ФИАТ, как били най-ниския сегмент автомобили и как не били автомобили ами били каручки...
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    #2
    Mitko написа:
    perlsite написа:
    Незнам дали е секта.. но когато ми предлагаха в една автокъща Алфа вместо ФИАТ... просто му се изсмях на собственика и му казах, че не търся Алфа, а ФИАТ Брава/Мареа и си тръгнах.Продал готината Брава и тръгнал да ми пробутва залежалата Алфа... Странно е, че изобщо коментираме Алфите, нищо, че са собственост на ФИАТ. Поне на мен ми е неприятно някой да ми обяснява колко смотани коли са ФИАТ, как били най-ниския сегмент автомобили и как не били автомобили ами били каручки...
    На мен ми е смешно това че Алфа е 80% и повече с FIAT части но било грешно да се казва че има общо с FIAT. Абе имаше един виц:Малко негърче боядисва оградата в бяло. Спънало се в кофата с боята и се изцапало с бяло. Харесало му и се боядисало цялото бяло. Тича да се похвали на майкка си, а тя му теглила един бой за белята. Тича да се похвали и на баща си, но и той го набил. Седи негърчето и си мисли "ей, от 10 мин. съм бяло и вече мразя негри".
    Ама това за негърчето ме разби! А това, че 80% са еднакви Alfa и Fiat си е напълно вярно.Както е вярно, че и Lancia и Fiat са си 80% еднакви.П.П.-Сега да не почнат да ме нападат ланчисти и алфисти-което си е така си е така!Аз на мойта Delta като и взимам части казвам, че са за Brava, защото ако искате ми вярваяйте, но има магазини дето си вдигат цените на еднакви иначе части ей така напук, само щото си мислят, че си балък и ядеш доматите с колците...А освен това роговете са ми от Tipo и вервайте ми нема ник’ва разлика с тия на Lancia и Alfa Romeo!
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      нещо май изтриха 3 - тата страница и все едно няма нищо.
      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

      Коментар


        #4
        everton написа:
        нещо май изтриха 3 - тата страница и все едно няма нищо.
        http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=7022&postdays=0&postorder=asc&star t=0
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Какво да ти кажа...на мен вече за N-ти път ми се случва да се трият мнения... Даже в една тема с колегата Virusalfa коментирахме, че се трият теми и мнения...и познайте-тази страница беше изтрита, а темата заключена...абе нямам думи!
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Уахахахаха ,това за негърчето беше много яко,хахахаххахахаха

            Коментар


              #7
              gaginev написа:
              Уахахахаха ,това за негърчето беше много яко,хахахаххахахаха
              Мноооооого стар расистки виц.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Ами не го знаех,а много ми хареса.Вчера цял ден съм го разказвал на този и онзи.

                Коментар


                  #9
                  май изтриха тематане им изнася и хоп в коша

                  Коментар


                    #10
                    абеее шшш не съ ибавъй те,те са 2-пъти по скъпи от фиат и 2 пъти по евтини от Ауди по старо поне 3 години

                    Коментар


                      #11
                      достатъчно колеги! модераторите на алфа са постъпили разумно, като са я изтрили темата! в крайна сметка не караме голфове и вектри /с извинение/!митко посли и тая тема да изчезне, в крайна сметка италианките са страст и емоции, не просто средства за придвижване!
                      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                      Коментар


                        #12
                        да но не виждам тука някой да си мисли че кара ферари

                        Коментар


                          #13
                          perlsite написа:
                          Незнам дали е секта.. но когато ми предлагаха в една автокъща Алфа вместо ФИАТ... просто му се изсмях на собственика и му казах, че не търся Алфа, а ФИАТ Брава/Мареа и си тръгнах.Продал готината Брава и тръгнал да ми пробутва залежалата Алфа... Странно е, че изобщо коментираме Алфите, нищо, че са собственост на ФИАТ. Поне на мен ми е неприятно някой да ми обяснява колко смотани коли са ФИАТ, как били най-ниския сегмент автомобили и как не били автомобили ами били каручки...
                          Въпрос на вкус! Аз лично не обичам коментарите по адрес на неща с които не съм запознат Незнам ти колко и какво знаеш за алфа и за това колко тя "залежава по пазарите" ,но мога да ти кажа че си в дълбока заблуда!И хора като теб се мислят за "фенове на италиански автомобили",нищо лично колега но някоя друга марка щеше да ти подхожда повече!Не се заяждам просто ме дразнят такива коментари!Ай със здраве
                          Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                          ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                          Коментар


                            #14
                            gogata написа:
                            Въпрос на вкус! Аз лично не обичам коментарите по адрес на неща с които не съм запознат Незнам ти колко и какво знаеш за алфа и за това колко тя "залежава по пазарите" ,но мога да ти кажа че си в дълбока заблуда!И хора като теб се мислят за "фенове на италиански автомобили",нищо лично колега но някоя друга марка щеше да ти подхожда повече!Не се заяждам просто ме дразнят такива коментари!Ай със здраве
                            Изобщо незнаеш за какво става дума! Някакъв тръгна да обяснява как ФИАТ (който произвежда и Алфа) били едва ли не боклуци, а тук форума е за ФИАТ. Ако искам садо-мазо ще отида във форума да речем на БМВ и ще питам "разбирачите" там какво мислят за ФИАТ!А що се отнася за "залежалата" Алфа.. тя се продаваше около 2 месеца когато отидох във автокъщата, а Бравата която бе продадена беше пусната в обява преди 2 дена...Иначе и аз харесвам като цяло Алфите.. например 159-ката ..обаче се ядосвам на разни (да не кажа кретени) дето ще плюят автомобила който съм избрал със сърце!Имах парите да си купя и хубаво А4 и от новата Астра и други автомобили до 12к.. и изобщо не ми е било проблем да си купя и Алфа.. ако съм искал. Определено не съм от тези дето са си купили ФИАТ защото не са имали пари за "истинска" марка (например VW, BMW или ALFA)!
                            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                            Коментар


                              #15
                              Както някой спомена Алфа Ромео и Фиат са много различни една от друга,макар да имат много общи неща.Алфа Ромео е автомобил от един клас,а фиат от съвсем друг! Според мен спорове като този са напълно безмислени,защото се пораждат само интриги за няма нищо!
                              Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                              ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                              Коментар

                              Working...
                              X