Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв е този инструмент?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв е този инструмент?

    В един друг форум, пуснаха тема, за ето -> този инструмент.
    Дръжката е дървена , червеното над нея е гума , всичко друго е от бронз (най вероятно да не корозира). Няма никакви заключващи механизми , само пружина и като се натисне се разтваря и потъва , като се пусне се връща.
    Бил намерен в кола докарана от Англия.Аз рових в гугъл, ама така и не намерих отговор, та ми стана още по-интересно .
    00' Bravo 105 JTD

    #2
    Извинявам се за спама ама неможе просто...Прилича ми на п**ко разширител.. хах мушкаш и натискаш Дали не е някоя антична секс играчка? ))))) ПС. При завъртане на дръжката блокира ли се отворен...прилича ми на някаква мобилна дръжка използвана за някакви специфични неща...пъхаш отваряш блокираш го и мъкнеш...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Добавих към цитата, какво казва автора, че няма заключващи механизми. И мен ми изглежда като разширител някакъв.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Абе ти нямаше ли си друга работа....от час ровя из нета и нищо не намирам .... кой туй нещо ???
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Хващач за буркани

          Коментар


            #6
            на европейския комисар по разширяването Оли Рент оръдието на труда. Другия вариант е ан*лен гъзогъделичкатор
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              на някаква странна затварачка за буркани ми прилича

              Коментар


                #8
                Изглежда на някакъв средновековен инструмент за изтезания на жени. Между другото, тогава някои инструменти в медицината биле изработвани от мед или бронз. Определено инструмента е за разширяване,но въпросът е по-скоро за какви цели- медицински или технически....
                Уважавам тези,които ме уважават!
                Clube do Marea!

                Коментар


                  #9
                  пратете снимки в националния музей.там може да изровят нещо.може пък и да е някоя реликва (важна)успех.

                  Коментар


                    #10
                    А може ли някой да го е направил да се гъбарка с теб...

                    Коментар


                      #11
                      Питай в yahoo answers или подобен сайт - повече хора ще го видят и може да намериш отговора.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        Какъв е този инструмент?

                        На Острова , мисля че ползват медни тръби за водопровод . Прилича ми и на мен на разширител , който разширява една тръба , за да влезе в нея друго.
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #13
                          Може да е печата на кралицата! :D
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            #14
                            Re: Какъв е този инструмент?

                            Румен_Хинчев написа:
                            На Острова , мисля че ползват медни тръби за водопровод . Прилича ми и на мен на разширител , който разширява една тръба , за да влезе в нея друго.
                            По-точно прави разширение на 1/2" от началото на тръбата, където става свързването. Така ВиК инсталацията става много бързо и лесно. Няма полипропилен, поялници, лепене и т.н. Всичко се щраква едно за друго като конструктор Лего. После, когато всичко е готово, само се нагрява с горелка мястото на свързване, което предварително е намазано със специална спойваща паста.
                            Няма начин да няма начин!

                            Коментар


                              #15
                              Баси дървеното дилдо

                              Коментар

                              Working...
                              X