Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНИМАВАЙТЕ таксуват ВХОДЯЩИТЕ повиквания за играта 145

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Еми това вече е друго. Все пак - заглавието на темата не е коректно. Друг вид е измамата, а не "таксуване на входящите".А на булсаткома има една реклама с една "снежанка". Загледайте пък там какъв миниатюрен надпис има, с допълнителните условия, който може да се прочете само на поне 65-инчов тв, и то с лупа. И тази реклама се върти вече седмици.

    Коментар


      #17
      Re: ВНИМАВАЙТЕ таксуват ВХОДЯЩИТЕ повиквания за играта 145

      jenshen73 написа:
      [Една позната на жена ми е вътре с 400 кинта.
      Имала бол пари - играла!Това е моят коментар по темата.П.П. Може да се перифразира и като: Нямала капка мозък в главата - играла!

      Коментар


        #18
        jenshen73 написа:
        ogi28b написа:
        ...Както писах - заглавието. Не се таксува входящото обаждане. kosta вече обясни защо. Таксуват се отговорите на въпросите чрез тоналното набиране. Описано е в правилата. Няма нищо скрито. Написано е черно на бяло, точно тази част.
        Оги, проблема не е в това, проблема е, че до преди да ги метне КЗП-то дори в рекламата го казваха "Стани милионер абсолютно безплатно на номер...", а преди 2 седмици добавиха летящ текст най-долу, че само регистрацията е безплатна, а играта струва по 2.40 на отговор. На уеб страницата го пише, да, но тия дето се мамят го правят заради рекламата и мощният SMS спам.
        100% съгласен със женшен-а !!!има огромна разлика с Булсатком-а - там като отидеш да подписваш договор си пише черно на бяло за таксите и ограниченията,а при тези измамници на Юлианчо - хвърчи долу текста, като се обадят те заливат с "ГРЪМКИ ОБЕЩАНИЯ’ и таксуването е измърморено и ДАВАЙ ВОЛЕ ДИЙ - както е казал писателя - почва се дрането на балъка.НО освен алчни балъци има и доста възрастни, непълнолетни или други хора с ограничения - ТОЧНО на това те да бъдат измамени се разчита от играта на 145.

        Коментар


          #19
          Мен ме скъсват от смс-и и позвънявания. Затварям им. Иначе последният смс бе от онзи ден и гласеше нещо от сорта " компютърът изтегли числото 63, а твоят номер завършва на 63.....ти печелиш възможността да печелиш...бллаблабла!!!!И Орлин Горанов щеше да ми звъни. Пратиха ми смс ))

          Коментар


            #20
            За да се итървете от наглите СМС-и изпращате на номер 17867 текст STOP145
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #21
              Re: ВНИМАВАЙТЕ таксуват ВХОДЯЩИТЕ повиквания за играта 145

              Immortal написа:
              jenshen73 написа:
              [Една позната на жена ми е вътре с 400 кинта.
              Имала бол пари - играла!Това е моят коментар по темата.П.П. Може да се перифразира и като: Нямала капка мозък в главата - играла!
              +1 Още ли я дъвчете тая тема :D
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #22
                Re: ВНИМАВАЙТЕ таксуват ВХОДЯЩИТЕ повиквания за играта 145

                dikanio написа:
                Immortal написа:
                jenshen73 написа:
                [Една позната на жена ми е вътре с 400 кинта.
                Имала бол пари - играла!Това е моят коментар по темата.П.П. Може да се перифразира и като: Нямала капка мозък в главата - играла!
                +1 Още ли я дъвчете тая тема :D
                Не че нещо, ама това са 166 натискания на бутон за отговор (по 2.40 всеки). Без да искам да обидя никой, (най-вече приятелката на Женшеновица), ама трябва да имаш ментални проблеми, за да го направиш.

                Коментар


                  #23
                  Re: ВНИМАВАЙТЕ таксуват ВХОДЯЩИТЕ повиквания за играта 145

                  Immortal написа:
                  dikanio написа:
                  Immortal написа:
                  jenshen73 написа:
                  [Една позната на жена ми е вътре с 400 кинта.
                  Имала бол пари - играла!Това е моят коментар по темата.П.П. Може да се перифразира и като: Нямала капка мозък в главата - играла!
                  +1 Още ли я дъвчете тая тема :D
                  Не че нещо, ама това са 166 натискания на бутон за отговор (по 2.40 всеки). Без да искам да обидя никой, (най-вече приятелката на Женшеновица), ама трябва да имаш ментални проблеми, за да го направиш.
                  Булята е пред пенсионна лелка. Не я защитавам, щото си е откровено проста. Извинявай, но тя каза, че е отговорила на 170 въпроса и се усетила, като почнали да се повтарят. Докато цъкала на отговорите телефона нещо изпиукал, а после се оказало, че получила СМС за надвишен лимит. Проблема е, че преди да приключи разговора няма как да спрат телефона. И така - до 400 кинта сметка....
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    Тая "игра" в момента има един огромен резултат - хиляди жалби в КЗП. Друг е въпросът дали ще има глоби и дали тези глоби пак няма да са минимален минус на фона на печалбите, изкарани от подведените хора.

                    Коментар


                      #25
                      Orcinus написа:
                      Тая "игра" в момента има един огромен резултат - хиляди жалби в КЗП. Друг е въпросът дали ще има глоби и дали тези глоби пак няма да са минимален минус на фона на печалбите, изкарани от подведените хора.
                      Тая "игра" в момента има два резултата - хиляди жалби в КЗП + милиони лева печалби за организатора. Друг е въпросът, че ще има глоби и тези глоби ще са минимален минус на фона на печалбите, изкарани от подведените хора.колега , позволих си да поправя неточностите поздрави.

                      Коментар


                        #26
                        u_bo написа:
                        Orcinus написа:
                        Тая "игра" в момента има един огромен резултат - хиляди жалби в КЗП. Друг е въпросът дали ще има глоби и дали тези глоби пак няма да са минимален минус на фона на печалбите, изкарани от подведените хора.
                        Тая "игра" в момента има два резултата - хиляди жалби в КЗП + милиони лева печалби за организатора. Друг е въпросът, че ще има глоби и тези глоби ще са минимален минус на фона на печалбите, изкарани от подведените хора.колега , позволих си да поправя неточностите поздрави.
                        + милиони лева печалби за мобилните оператори.

                        Коментар


                          #27
                          Immortal написа:
                          u_bo написа:
                          Orcinus написа:
                          Тая "игра" в момента има един огромен резултат - хиляди жалби в КЗП. Друг е въпросът дали ще има глоби и дали тези глоби пак няма да са минимален минус на фона на печалбите, изкарани от подведените хора.
                          Тая "игра" в момента има два резултата - хиляди жалби в КЗП + милиони лева печалби за организатора. Друг е въпросът, че ще има глоби и тези глоби ще са минимален минус на фона на печалбите, изкарани от подведените хора.колега , позволих си да поправя неточностите поздрави.
                          + милиони лева печалби за мобилните оператори.
                          На такъв "едрови" партньор какъвто е организатора - всички са в кюпа - оператори, организатори...Иначе, ако аз искам импулсен номер - се получава 50/40/10, като 50% са за оператора, 40% за мен и 10% "резерв"... Фигня. А дали са милиони е спорен въпроса - не вярвам да има толкова много хора, че да не се усещат след 2рия въпрос. Баси, ако не съм прав - явно само аз вярвам, че Българина е не само Хомо, но и Сапиенс
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #28
                            измамници

                            Коментар


                              #29
                              van_dal написа:
                              За да се итървете от наглите СМС-и изпращате на номер 17867 текст STOP145
                              И тоя СМС колко ще ми струва? Питам понеже ми писна да получавам тия СМС-и от 145 и да ги трия.
                              Bravo 1.6 / 16

                              Коментар


                                #30
                                Riki888 написа:
                                van_dal написа:
                                За да се итървете от наглите СМС-и изпращате на номер 17867 текст STOP145
                                И тоя СМС колко ще ми струва? Питам понеже ми писна да получавам тия СМС-и от 145 и да ги трия.
                                Стандартната тарифа за СМС, това е услуга на оператора ти с която се отказваш от конкретна реклама. По подразбиране обаче, когато подписваш договора се съгласяваш да те спамят.
                                Steliyan's Life!
                                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                                Коментар

                                Working...
                                X