Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги да ви питам нещо .....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dikanio написа:
    Явно е често срещано - при мен десният стоп се оправя с потупване :D Какво е техническото обяснение за това? Италианският произход?
    Хахахаха... И при мен е десния стоп За утре съм планирал отваряне и почистване че ми омръзна да ми свети чека на таблотоТу работи, ту не, ама нали за това си ги обичаме - редовно напомнят за себе си
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      bobi_bravo написа:
      Имаш ли крушка си в правото си да я смениш и нищо не може да ти каже, това е нещо което може да изгори по всяко време. Имал съм няколко разправий с катаджий и винаги аз съм си държал на правата.Друг е въпроса ако нямаш резервна, отнасяш си глобата. Преди три години ме спря патрул в Унгария, човека нещо ми говореше но аз като типичен кретен нищо не разбирах. След 10 мин полицая явно рабра че с мен няма да се разбере и ме накара да изляза, човека пусна дълги и изненада единия не светеше. Накара ме да карам по тях до една бензиностанция и от там си купих крушки, накрая ми светеше с фенера докато си я меня. Пожела ми приятен път, аз му теглих една заради цената дето платих и така се прибрах.
      Правилно е да се пише Разправий и Катаджий, защото са имена, а разправии и катаджии са множествени числа на разправия и на катаджия. Български език, роден ти, омразен, лош... В английски има грозна грешка също woman/women
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар

      Working...
      X