Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добра новина за притежателите на газифицирани автомобили.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Че то дося имаше ли "специален преглед"??????
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #32
      Парите на никой не са му в повече, но нали не смятате че ако се приложи това което са гласували цената на годишния преглед ще остане същия? Ако се назначи квалифициран персонал го приемам, но до момента не се говори нищо за това. Друго нещо да приемем че почнат да се правят прегледите заедно, отиваш ти с твоята кола на преглед и човека намира някаква нередност какво се случва? Връща те за отстраняване на проблема при газаджий, и до тук със пестенето и на време. В Европа нещата са съвсем други там тези съоръжение си имат определен срок на годност, бутилката за LPG има 10г. годност и после се сменя, метановата 20г и се сменя. Ние сме повече дяволи и удалжаваме срока и за това се налага да се правят изпитания.Като цяло не се цели да ни облекчат като потребители, а тези приходи да влезнат при определени хора или по точно ДАЙ.
      Ex: Alfa Romeo 156 1.8ТS
      Ex: Fiat Bravo 1.4 12V 80 к.с.

      Коментар


        #33
        Много ми е интересно ако цената на прегледа се промени, а тя ще се промени. Дали ще има графа дизел, бензин, газ/бензин или всичко ще минава на една цена.П.С радвате се, но не знаете за какво се радвате. Всичко което става е свързано с пари. Тази година бяха отнети хиляди лицензи на фирми които извършваха прегледи на АГУ. Възстановяването на лиценза е свързано с хиляди разправии и пари, отново хиляди.Набутаха хората умишлено и сега да духат супата. Сега ще набутат и другите пунктове да закупуват техника..... и отново някой ще духа супата Обичам хората гласуващи законите в тази страна

        Коментар


          #34
          ако има АГУ цената е еднаако няма - другане е трудно
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #35
            chaveto написа:
            ... Тази година бяха отнети хиляди лицензи на фирми които извършваха прегледи на АГУ. Възстановяването на лиценза е свързано с хиляди разправии и пари, отново хиляди.Набутаха хората умишлено и сега да духат супата. Сега ще набутат и другите пунктове да закупуват техника..... и отново някой ще духа супата Обичам хората гласуващи законите в тази страна
            Бе чак хиляди едва ли са... В Ямбол от край време има 3 фирми, които имат лиценз за преглед на газови уредби... При това Ямбол е 12-ти по големина в страната. Едва ли в цялата страна има 1000 такива лиценза раздадени, но пък чак хиляди отнети...

            Коментар


              #36
              chaveto написа:
              .... Тази година бяха отнети хиляди лицензи на фирми които извършваха прегледи на АГУ. Възстановяването на лиценза е свързано с хиляди разправии и пари, отново хиляди.Набутаха хората умишлено и сега да духат супата. Сега ще набутат и другите пунктове да закупуват техника..... и отново някой ще духа супата ...
              Де ги тез хиляди .....
              LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
              LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
              LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
              Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
              Grande Punto 1.2 LPG

              Коментар


                #37
                И аз не знам дали има хиляди отнети, но определено има. Колегата вероятно, просто е искал да подчертае, че са много. А те наистина са много. При мен около работата ми затвориха 3 пункта.
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар

                Working...
                X