Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба към колеги от Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба към колеги от Варна

    Здравейте на всички отзовали се Искам да помоля за следното някой колега, който има желание и свободно време:Ако е възможно да проверите тази фирма или ако знаете нещо за тях направо споделете:http://www.elamed-bg.com/prod.php?id=7Това, което се отваря е руски апарат за профилактика/лечение на хемороиди. Влача се с този проблем вече повече от година и в общи линии положението си е зле с временни победи от моя страна. Не искам да се оперирам и затова търся някакви алтернативи и в търсенето си попаднах и на това.Разбира се приемам и предложения от патили като мен и намерили решението в алтернативната медицина. Пак казвам - за мен операцията не е решение. Дори хирурга, който ме преглежда ми каза, че операцията според него е краен вариант и е по-добре да се избегне.Мисълта ми е, че преди да се хвърля да дам 300 лева ми се иска да чуя и някакви отзиви или най-малкото поне някой колега да сподели впечатления относно хората, които предлагат този продукт. Не ми се иска да се хвърлям съвсем "на сляпо" .
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Тая профилактика си е живо ..... Имам един приятел дето се мажеше с някакви конски илачи преди време.Звънях му сега,ама не се сеща точно за името на илача.Питай в някоя ветеринарна аптека,те си знаели какви са тия илачи.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Re: Молба към колеги от Варна

      Слав написа:
      Здравейте на всички отзовали се Искам да помоля за следното някой колега, който има желание и свободно време:Ако е възможно да проверите тази фирма или ако знаете нещо за тях направо споделете:http://www.elamed-bg.com/prod.php?id=7Това, което се отваря е руски апарат за профилактика/лечение на хемороиди. Влача се с този проблем вече повече от година и в общи линии положението си е зле с временни победи от моя страна. Не искам да се оперирам и затова търся някакви алтернативи и в търсенето си попаднах и на това.Разбира се приемам и предложения от патили като мен и намерили решението в алтернативната медицина. Пак казвам - за мен операцията не е решение. Дори хирурга, който ме преглежда ми каза, че операцията според него е краен вариант и е по-добре да се избегне.Мисълта ми е, че преди да се хвърля да дам 300 лева ми се иска да чуя и някакви отзиви или най-малкото поне някой колега да сподели впечатления относно хората, които предлагат този продукт. Не ми се иска да се хвърлям съвсем "на сляпо" .
      Точно хемороиден хирург ми е приятел. Твърди, че всички в крайна сметка стигат до ножа, но панически харчат кинти за нищо. Съвета ми, след всичките ми разговори с него по темата е - мятай се под ножа - хем минава по здравна каса, хем след това проблем няма.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        Брат ми пиеше хемороидин и след 3 опаковки вече над 5 години няма проблеми. Баща ми не искаше да пие и легна под ножа.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Баба ми правеше една рецепта и то с успех-не знам до колко си я окъсал все пак.Звънни ми на скайп да ти я кажа
          Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

          Коментар


            #6
            Хемороидин и аз пия от две седмици.Смятам да не го спирам, защото билките по принцип действат по-бавно.Иначе да споделя - снощи взех от аптеката ЦиКатидрина (Cikatridina) - италианско е и не се чете така, но явно така са решили да го преведат на български. Както и да е - важното е, че това нещо по първи впечатления страшно много помага. Ще пиша пак, за да споделя следващи впечатления.П.П. Относно магнитният уред съм впрегнал баща ми да чете за него, защото е на ти с руския пък ще видим. Като цяло за него съм скептичен засега.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Просто ми попадна тая реклама по темата иначе не знам верно ли е http://www.onclinic-bg.com/proctolog...asyAds_CPC_278

              Коментар


                #8
                Колега веднага се включвам като човек,който се е борил с тая мъка по всякакъв начин и ще ти споделя моя опит.Ветеринарното мазило,което колегата е споменал е Антифлегмин паста.НЕ СЕ МАЖИ с това нещо особено ако си в криза(т.е възпалени хем. възли).Щипе и пари да си е*е На някои им помага,но за мен това си е лек за животинки.Хемороидин не съм пил,но колко Детралекс съм изгълтал ти е бедна фантазията.Мазила български каквито се сетиш.Билки от народни лечители,хапчета на билкова основа...всичко това е временно.Моят съвет е да отидеш в клиника за хемороиди.Аз поразпитах познати и най-добри отзиви получих за д-р Матев от Стара Загора.Нов потребител съм и не искам да прозвучи като реклама,но там си реших проблема.Съжалявам,че не отидох по-рано и чаках докато положението стана зле.Мен ме оперира безкръвно с метода с връзването.Имах 3 възела.Два пъти ходих,защото препоръката е максимум 2 възела на една манипулация.Има известен дискомфорт и болка в първите дни особено при ходене в тоалетната,но това е нищо сравнение с кризите.Лично моят съвет е да не се мъчиш повече с мазила,хапове и т.н.Това са разширени вени колега и няма как да им се въздейства с тези методи.Особено важно правило е също да спазваш някаква елементарна диета в смисъл да отсъства от менюто ти лютото и пикантното,алкохолът да е в умерени количества,да не ядеш сухи храни и т.н.Има изписано по тоя проблем и противопоказните храни.Единственото мазило,което съм усещал реален ефект е едно гръцко в жълта кутия PREPARATION-H.Кофтито е,че не се продава тук и трябва някой да ти го донесе от Гърция.Цената му е смешна няма и 3 евро.Но като цяло те съветвам да не се мъчиш повече.Иди и си реши проблема радикално и не бъди роб на тия гадини.Няма нищо страшно и болезнено.Страшно става ако изчакваш,изчакваш и се докараш до последен стадий,в който само скалпела играе.Безкръвните методи са добри.Ако нещо те интересува по-подробно драсни на ЛС.Знам за какво става дума и искрено ти желая успех
                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                Коментар


                  #9
                  Отвара от корени на слез.Пия вече 10 години и твърдя, че помага Без майтап. За профилактика ползвам и интимен шампоан с екстракт от слез, италиански, Genera.

                  Коментар


                    #10
                    Да кажа и аз тогава какво ми е помогнало досега, защото на някой може да му подейства още по-добре:- Изсушени листа от Калоферче. Дъвчат се преди всяко ядене на гладно. По 2-3 листа (преценява се в зависимост от големината им)- Сутрин на гладно сок от Алое- За закуска много добре влияят плодове (Особено фурми, банани и ябълки)- Витамин Ц, A и Е. Особено с витамин Ц-то го давам смело, защото е водноразтворим- Пих и DOXIUM - доста помага, но сякаш ефекта е най-голям първият месец. В общи линии това важи за всяко лекарство. Щом усетиш, че спира да влияе веднага сменяш с друго. Аз съм почнал да се усещам в последно време и щом усетя, че ефекта намлява сменям моментално с друго.- Бани със смрадлика (тетра) - много помагат !- Морска вода - също много помага (поне на мен)- По-горе един колега пише за Антифлегмина...не мога да дам твърдо мнение дали е ОК, защото много колебливо го ползвам. Пари за кратко, но такъв мигновен ефект нито едно мазило досега не е постигало. (М/у другото мазила пробвах много други - не действат ама хич! Затова и не искам д ги споменавам, че някой може да се излъже да си даде парите за някое от тях)Ако се сетя или открия нещо друго ефикасно ще пиша пак!П.П. тоя слез ще го пробвам още утре!
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар

                    Working...
                    X