Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писмо до Дядо Коледа /Дядо Мраз/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Скъпи Дядо Мраз,когато бях малък вярвах в теб! Пишех писма, които давах на родителите си и така те стигаха до теб....... Да ама не. От малък знаех, че ти не купуваш подаръците а моите родители. Вече съм голям и каквото ми е нужно си го купувам сам. Пращам ти много поздрави
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #32
      Иаз съм слушкал, папкал и пийвал затова за мен искам:1. форумната Снежанка и бутилка водка2. 50 000ллв. и спирам да бечкам за чорбаджиите и си гледам старините За голямата:1. да спре да мрънка:"...като се върнем в БеГе-то"2. да ни намери работа при нея (Лондон) поне на 4 часа за да емигрираме и да може да плаштаме квартирата а за храна 100-те паунда пенсия на жената ще ни стигат за малката дъщеря:1.да бега по най бързя начин при кака си барабар с децата Ай наздраве на всички!
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #33
        lubo_Y10 написа:
        Иаз съм слускал, папкал и пийвал затова за мен искам:1.форумната Снежанка и бутилка водка2.50 000ллв. и спирам да бецкам за 4орбаджиите и си гледам старините За голqмата:1. да спре да мрънка:"...като се върнем в БеГе-то"2.да ни намери работа при неq (Лондон) поне на 4 цаса за да емигрираме и да може да пластаме квартирата а за храна 100-те паунда пенсиq на жената сте ни стигат за малката дъстериа:1.да бега по най бързиа нацин при кака си барабар с децата Ай наздраве на всицки!
        Offtopic//За човек на твоите години, не ти отива да пишеш като дете от детската градина.

        Коментар


          #34
          Писмо до Дядо Коледа /Дядо Мраз/

          Аз пък искам който и да е от дядовците , носейки подаръците хуууууууубаво да ми изстърже комина от катраните , че през 7 дни катран чистя...
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #35
            ele написа:
            А аз като една Снежанка ще съдействам да ви се сбъднат желанията :D
            За всички които си я пожелаха, коледа настъпи твърде рано Браво на ele, че зарадва децата
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #36
              Скъпи Дядо Коледа/Мраз, искрено ти благодаря, че ми прати подаръка по-рано в момент когато имах нужда от него! Много си го харесвам :DПожелавам си през новата 2012 да ни донесеш много спокойствие и много здраве за мен,за семейството,за всички форумци и за теб най-вече,за да има догодина кой да получава и чете писмата ни и да ни изпълнява желанията в тях.Материални работи сякаш не искам...криво ляво сам ще си ги набавям само да са всички да сме добре :D
              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

              Коментар

              Working...
              X