Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писмо до Дядо Коледа /Дядо Мраз/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Скъпи Дядо Мраз, мисля че бях послушен през текущата година, затова имам само едно желание !Моля те, върни назад времето, за да предотвратя нещо, което ми се случи през тази година. Едва ли е възможно, но аз го искам много !И понеже няма да ме огрее - искам за догодина да си намеря по-доходоносна работа и да оставя марката зад гърба си, че само проблеми ми носи.И не на последно място здраве.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Шибан Дядо някой си... върви на м...та си... яхвай си елените и ако щеш в Лапландия, ако щеш другаде... и снега и студа си взимай.Нищо не ща от тебе, нито от който и да било друг...П.П. Искам само Снежанка по монокини през август на плажа.

      Коментар


        #18
        Аз правя подаръци.Ако има притежател на 105кс дизел в този форум, който ще сменя маслото - подарък маслен филтър.За повече информация на ЛС (очаквам писмо).
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Имам едно скороооомно искане! И през следващата година да мога да се срещам с приятелите си. Пак да се видим с Дидо, а ако може и Румен, а защо не и с другите готини хора!
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #20
            Скъпи Дядо Мраз, прати ми здраве и повече възможности за следващата година, че през тази нямаше никакви.

            Коментар


              #21
              Дядо Коледа , донеси ми 13-та заплата . Получа ли я и фичо ще се зарадва .
              Fiat Brava 1.9 TD 75

              Коментар


                #22
                ФЕРАРИСТ написа:
                Скъпи Ала - Бала....Нека и тази година да нямам никакъв досег с червивата ни здравноопазваща система......Другото мога и сам да си направя......
                +1
                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                Ex.Opel Astra

                Коментар


                  #23
                  Скъпи Дядо Коледа , бих желал някой да оправи дупките по софийските улици и ако може дай някой и друг лев.
                  Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                  Коментар


                    #24
                    Някой от тези желания даже Б.Б не може да изпълни, Вие искате Дядо ви Коледа/Мраз да направи :D
                    F31 BMW 320d

                    Коментар


                      #25
                      Immortal написа:
                      Шибан Дядо някой си... върви на м...та си... яхвай си елените и ако щеш в Лапландия, ако щеш другаде... и снега и студа си взимай.Нищо не ща от тебе, нито от който и да било друг...П.П. Искам само Снежанка по монокини през август на плажа.
                      Ееее, не толкова негативно де.... тц,тц,тц....Ето го и моето:Скъпи Дядо Коледа,аз никога не съм бил от най-послушните деца, но за папкането и пийването - гарантирам че съм се справял перфектно през годината, че и отгоре.Донеси ми моля те здраве за цялото ми семейство, за приятелите ми и мен!А ако искаш да ми донесеш някакъв веществен подарък - може една дръта Алфа, да си я чопля и реставрирам - например старото ГТВ - от ония дето има само 300бройки произведени
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #26
                        Yavor написа:
                        Immortal написа:
                        Шибан Дядо някой си... върви на м...та си... яхвай си елените и ако щеш в Лапландия, ако щеш другаде... и снега и студа си взимай.Нищо не ща от тебе, нито от който и да било друг...П.П. Искам само Снежанка по монокини през август на плажа.
                        Ееее, не толкова негативно де.... тц,тц,тц....Ето го и моето:Скъпи Дядо Коледа,аз никога не съм бил от най-послушните деца, но за папкането и пийването - гарантирам че съм се справял перфектно през годината, че и отгоре.Донеси ми моля те здраве за цялото ми семейство, за приятелите ми и мен!А ако искаш да ми донесеш някакъв веществен подарък - може една дръта Алфа, да си я чопля и реставрирам - например старото ГТВ - от ония дето има само 300бройки произведени
                        Аз негативно, пък ти... безсрамно!

                        Коментар


                          #27
                          Писмо до Дядо Коледа /Дядо Мраз/

                          nikolovvd написа:
                          Имам едно скороооомно искане! И през следващата година да мога да се срещам с приятелите си. Пак да се видим с Дидо, а ако може и Румен, а защо не и с другите готини хора!
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            #28
                            А аз като една Снежанка ще съдействам да ви се сбъднат желанията :D
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #29
                              Скъпи Деду Коледа...аз като един твой голям фен не искам нищо от теб...само отговор на тоя въпрос:- КОЙ НАТРЪТИ СНЕЖАНКА? СЛАВИ ТРИФОНОВ ЛИ БЕШЕ??????????

                              Коментар


                                #30
                                Колеги, преди малко станах неволна свидетелка на това http://vbox7.com/play:cfbbf8a570 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Мисля, че и Дядката го е ударила сериозно кризата.... може да получите по някое лукче..., а най-послушните сладки, кексове :D

                                Коментар

                                Working...
                                X