Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писмо до Дядо Коледа /Дядо Мраз/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Писмо до Дядо Коледа /Дядо Мраз/

    Колеги, като всяко едно малко дете и аз вярвам в съществуването на добрия старец. Вярвам също и че изпълнява желанията на всяко послушно дете (като мен). Препоръчвам Ви и Вие да повярвате в съществуването му. Моля напишете му по едно писмо с Вашите желания. Може пък и да се получи нещо. Днес реших и аз да му напиша писмо. Ето обаче какво се получи от моето писмо:Скъпи Дядо Коледа, Бях добър цяла година... Добре де, през повечето време... Така де, от време на време... Майната му, сам ще си го купя. Я да прочетем Вашите писма. Не се срамувайте, пишете.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    #2
    Ето го и моето.Скъпи Дядо Коледа и аз бях послушен през доста голяма част от годината.Искам за подарък да спечеля зелена карта,друго не искам.

    Коментар


      #3
      Скъпи Дядо Коледа,Тази година ми казаха, че съм лош, много лош, в леглото, и е вярно хапя дращя и пляскам, но пък като се замисля, сигурно съм добър, много добър, щом каката ми се връзва пак и пак, и не бяга с писък!А иначе за подарък, ми искам нещо дребно и да ме радва, незначително, голямите подараци ги раздай на другите, като да се оправи положението в близкият изток, финансовата криза и да падне цената на петрола, а и да спре рецесията във Евро зоната и еврото да остане стабилно, пък за мен дребни неща, като хубава кафемащина, як нетбуук и да купя братче на моето Пунто, я Стило 1.9JTD, я някоя Идеа, скромни подаръци за скромен човек.А пък аз обещавам да съм послушен или пък не, какво пък както и да е,Весела коледа!
      ...хладилник, карам хладилник...

      Коментар


        #4
        Дедко ми Коледа,понеже бях мнооооооого послушен ми донеси:Акумулатор,амортисъори (За задните държа,ама вземи и едни предни,че са тръгнали и те ...),също така искам ново СД,че мойто го откраднаха(Не съм претенциозен,един Алпайн ме устройва,ама ако си скръндза и на Пайнер съм съгласен),прибавям и 4 броя дискове и задни и предни накладки,че ресурса им е малко вече.Няма да е лоша идея да донесеш и един комплект съединител,че почна да ми отделя горе ... (Нека е Валео,уж били хубави ...) И вече ако не си се натоварил много,ще те помоля за една средно голяма плазма,да си я сложа тука в общежитието,да може с колегите да гледаме мачовете.Лаптоп сам ще си купа Дядо Коледа,че ми става неудобно да те товаря с толкова много неща ... П.П Прати поздрави на Снежанка.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          През годината бях затъпяващо скучен и добър. Затова искам дядо Мраз да ми донесе нова работа, нова кола и 1 милион от тотото.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            А бе не знам за писмата, ама винаги ги пишете към дядо Мраз.От както дядо Коледа дойде на власт, подаръците намаляха драстично
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Скъпи Дядо Мраз,Искам Снежанка!!!
              FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
              ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
              миг невнимание и вече си татко

              Коментар


                #8
                Скъпи Ала - Бала....Нека и тази година да нямам никакъв досег с червивата ни здравноопазваща система......Другото мога и сам да си направя......
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #9
                  скъпи дядо коледа, искам колело, видео игра, куче или котка, едно пони и бас китара! скъпо дете, а какво ще кажеш за един шамар?

                  Коментар


                    #10
                    Скъпи дядо Коледа.И аз де слушах , де по-малко...Но ако мислиш, че заслужавам моля те донеси на всички около мен здраве, пък за останалото ще се опитаме да си го набавим ...Та така от мен

                    Коментар


                      #11
                      Боже, моля дай ни здраве. Ако сме заслужили - моля добави и късмет. Моля пази детето ни, тъй както си го правил досега.

                      Коментар


                        #12
                        nai7 написа:
                        Ето го и моето.Скъпи Дядо Коледа и аз бях послушен през доста голяма част от годината.Искам за подарък да спечеля зелена карта,друго не искам.
                        +1
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          #13
                          Дядо Коледа, моля, донеси здраве на всички форумци и техните семейства! Всички са слушали.

                          Коментар


                            #14
                            Скъпи Дядо Коледа /Дядо Мраз / неискам много.Искам само работа да има.
                            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                            Коментар


                              #15
                              Скъпи Дядо Коледа, преди всичко искам здраве (за мен и всички покрай мен) и на второ но не и по важност място, да си намеря най накрая работа че така не се живее .
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X