Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа за първа кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Не зная какви са ти доходите, но на твое място бих се позамислил сериозно за разходите по колата. Също, дали ще прехвърлиш метана, на какво гориво ще караш. Мареа - та не е икономична кола, имам наблюдение от доста марки и модели. Данъкът с тези няколко коня над 100 не е малък. Това, че имаш кола за части, не означава, че ще ти спести кой знае какви разходи.Прецени си нещата, най-вече за какво ще я ползваш - да се придвижиш от А до Б, да се гъзарееш пред мацките, да влачиш багажи насам - натам...Моите уважения към каращите Мареа, имал съм няколко италианки, все още имам едно Уно, но Мареа не я харесвам. Особено 1,6.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #32
      Колата няма да се кар всеки ден със сигурност. Аз от газария нито пия нито пуша. Кола ще си вземам за да имам като ми потрябва. Пък и съм момче то ми е в кръвта да искам кола (: Хубавото при мен е че не съм човек който ще я реже яко (:

      Коментар


        #33
        muns61 написа:
        Не зная какви са ти доходите, но на твое място бих се позамислил сериозно за разходите по колата. Също, дали ще прехвърлиш метана, на какво гориво ще караш. Мареа - та не е икономична кола, имам наблюдение от доста марки и модели. Данъкът с тези няколко коня над 100 не е малък. Това, че имаш кола за части, не означава, че ще ти спести кой знае какви разходи.Прецени си нещата, най-вече за какво ще я ползваш - да се придвижиш от А до Б, да се гъзарееш пред мацките, да влачиш багажи насам - натам...Моите уважения към каращите Мареа, имал съм няколко италианки, все още имам едно Уно, но Мареа не я харесвам. Особено 1,6.
        Не е икономична спрямо друг модел на Фиат ли?Или като разход на гориво?
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар

        Working...
        X