Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събуха ми колата!!! Ама пак си я обух....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Kuku написа:
    Още в събота си бях купил два фиша, но късмета ми за неделя отиде при джантите и гумите, т.е. не аз спечелих джакпота вчера
    Ти ако си го спечелил ще кажеш ли? Иначе браво,голям късмет си извадил.

    Коментар


      #17
      Секретните болтове са задължителни. Най-малкото, първо ще свалят на колите, които нямат секретни болтове, вместо да се мъчат с теб. Аз дори имам навика секретните ключове да държа в чантата с документите. Иначе могат да отворят багажника и дотам със "секретното". Но има и неудобство: миналата седмица вкарах колата в сервиз, за да сменят задни накладки и по едно време ми се обажда майсторът: "Кажи къде е секретният ключ, че преобърнахме цялата кола и го няма.". Голям смях...

      Коментар


        #18
        Кики, това е моето отмъщение към теб, че не ми се обади да пием по едно кафе... Шегувам се!!!Егати късмета си извадил.....Ако ще бием някого довечера, ми се обади
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #19
          Щеше да е много комично да видиш тия джанти с гумите преди да видиш колата си.Бих дал всичко да ти видя изражението, когато си ги подминал и си видял колата сабута. :DНещо като историята на Хитър Петър с царвулите му и агнето на попа! На това му се казва истински късмет - да се проявявя в екстремни моменти.
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #20
            Чета и не мога да повярвам какъв късмет си имал.. Много се радвам,че е с Happy end ! А сега като се замисля,утре ще инвестирам едни секрети и за зимните гуми след тая тема...
            Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

            Коментар


              #21
              кола

              И да не е спираш на същото място поне 10 дни не се знае какво ще им скимне
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #22
                Баси, глей колко вежливо са ти подложили по две плочки на дисковете, чак да се разчустваш......Абе тва къде в Надежда е, че сякаш е до блока на жената......
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #23
                  Малко преди да дойде демокрацията на един познат така му бяха взели джантите заедно с новите му гуми на Жигулата обаче му бяха сложили други джанти с износени гуми . Милицията идва но какво да направи. Приятеля ми се примири със съдбата и кара Жигулката с износените гуми . За щастие обаче пука гума и отива на вулканизатор. Вадят вътрешната гума и хоп на нея с тебешир е написан номер на кола . Значи тази вътрешна гума е била убождана и носена на вулканизатор. Тогава беше практика вулканизатора да напише номера на колата ти върху гумата за да знае на кого е. Той взема тая вътрешна гума с надписа и направо в КАТ . Там по номера виждат на кого се води колата и адреса му. Отива с катаджии на тоя адрес и вижда на неговата Жигула новите си гуми. Полицаите извикват собственика и той дава обяснение че ги е вземал временно само да мине колата си през годишния преглед и пак щял да ги върне .Тогава на преглед гледаха за износени гуми и прошка нямаше.Да ,ама съдът му лепна две годинки за това вземане даване.
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #24
                    В жк.Надежда, отстрани на бл.439 се случва случката.Другата събута кола, сребристо ’Пежо 406’ комби, е пред бл.440, а останалите три автомобила са в жк.Свобода.Още се чудя, дали да ходя на стругар или просто да си взема едни секрети от магазин..... сякаш клоня повече към стругаря

                    Коментар


                      #25
                      Аз бих предпочел добрия стругар! Тези от магазина, само ако са от доказана марка.
                      SKODA 105L '78
                      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                      FIAT 126p '89
                      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                      GRANDE PUNTO 1.2 '06

                      Коментар


                        #26
                        Предполагам, че колата има аларма, не се ли е задействала?Късмета ти наистина е много голям. Дано не ти се случва повече.

                        Коментар


                          #27
                          Kuku написа:
                          В жк.Надежда, отстрани на бл.439 се случва случката.Другата събута кола, сребристо ’Пежо 406’ комби, е пред бл.440, а останалите три автомобила са в жк.Свобода.Още се чудя, дали да ходя на стругар или просто да си взема едни секрети от магазин..... сякаш клоня повече към стругаря
                          McGard - цена 65 лева; вносител ЮНИТ ТОТАЛ РЕАЛ ЕООД, представител в София - Далко Моторсима ги и в гумаджийницата която се намира на териоторията на Шел Симеоновокаталожен номер 27204всеки комплект е уникален...естествено не е извънземен, но пак е нещоима си и код, ако загубиш камъка - прави се дубликат по него
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #28
                            Kuku написа:
                            В жк.Надежда, отстрани на бл.439 се случва случката.
                            Па ти си бил на 150 метра от тях бре, така като видях паркирано тва Браво и се сетих че някой път като сме ходили към парка и съм го виждал, и затва асоциирах.....
                            Alfa 156 2.0 TS
                            Alfa 156 20VTurbo
                            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                            Locost TF1 3.0V6

                            Коментар


                              #29
                              това е лудост!
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар


                                #30
                                аз съм потресен, направо се връщаме в борческите години... и все повече си мисля че палежите и тези кражби на гуми са плод на липса на автомобили в платените паркинги или в застрахователни войни...

                                Коментар

                                Working...
                                X