Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събуха ми колата!!! Ама пак си я обух....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Събуха ми колата!!! Ама пак си я обух....

    Вчера сутринта се събудих без джанти и гуми на колата От няколко години не бях чувал на някой да са му сваляли джантите и да остава на трупчета, в моя случай на тротоарни плочки!Така намерих колата в 11:30ч.След около два часа размотаване покрай колата, чакайки полицаите, разговаряйки със съседи, оглеждайки за други щети и прочие, покрай мен минаха двама клошари от ромлянски произход.Ненадейно, след около две минути се обърнах по посоката в която заминаха тия двамата и какво да видя?!?!?!?!??!Тия товарят в количката гуми в края на улицата Един спринт до тях и какво да видя - моите гуми с джанти Видяли ги скрити в храстите до трафопоста и решили да ги извлачат - мястото е отбелязано с червено кръгче на снимката.Както ги бяха натоварили на количката само ги добутаха до колата ми и ги почерпих по 10лв. на гума и след още два часа си ги монтирах обратно на колата Равносметката е 5 часа нерви, тичане, разправии и 86лв. задна ножица - 40лв. на мангалите и 46лв. за нови болтове.Сега ми предстои купуване на секретни болтове и инвестиция в платен паркинг.....Чудно ми е друго - какво се случва напоследък в тоя град?Палят се коли, крадат се гуми.... само в Надежда и Свобода в същата нощ е имало общо 5 /пет/ кражби на гуми с джанти, казаха полицаите, като за щастие аз успях да намеря моите, но другите четирима потърпевши не са

    #2
    Ужасна история
    Más vale tarde que nunca
    Peugeot 206 2.0 HDi ))

    Коментар


      #3
      Това е ужасно мога само да ти пожелая да не ти се случва никога повече и да ти дам един съвет който направих аз за секретите купих си едни всичко е като не броя това че почти всеки има ключ за тях и реших сам да си направя секрети занесох болтове на стругар за да ми направи няк’ва си крива форма и ключ за тях надявам се само да не изгубя ключа, че ще е весело ако стане
      Subaru B9 tribeca 3.0
      Peugeot 307 04
      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
      Fiat Brava 1.6 16V 103

      Коментар


        #4
        До нашия блок в Надежда-та преди седмица усъмна едно возило на плочки... на мен па ми замина десния страничен мигач, който ми струваше 10 лева, малко "мамата" и 1 минута разговор по теледона с "Италианеца"... Аз пък мисля да инвестирам в топло яке, рибарско столче, бухалка и някаква примамка в колата...

        Коментар


          #5
          това хубавите джанти ли?
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Баси филма.Тва не съм го предполагал никога,че може да стане.Добре,че всичко е с хепи енд.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              По някаква причина, са ги зарязали. Може и да минат тая вечер да "си ги вземат". Бих им спретнал един .Аман от кражби, разбити коли и палежи. Народа нещо много огладня, ама не е това начинът. Повече не си оставяй колата там!
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Винаги съм казвал че си късметлия маме..................... Обичам та
                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                Ventura garage

                Коментар


                  #9
                  Мисля си, че мангалите са в играта. Някой им е казал да минат и да вземат гумите с джантите от там... най-малкото, ако не са те фактическите извършители. Ей какъв народ се навъди... на мен преди два месеца ми срязаха гумите - бяха срязани по цялата улица на една дузина коли...
                  Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                  Коментар


                    #10
                    Според мен е грешка, че си ги черпил с 40 лв., както каза колегата по-горе и аз мисля че са в мафията. Трябвало да викнеш ченгетата и те да бъдат арбитри, кой кум, кой сват, кой на булката брат. Според мен те са ги свили и са дошли после да си ги преберат.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Интересното е, както Сев обърна внимание, че това НЕ са ми летните 17-цолови гуми и джанти, т.е. това е по-евтиния 15-цолов комплект Аз първоначално (тичайки към циганите) мислех директно да ги посрещам с еленски (и без друго се бях засилил достатъчно ), но в последствие реших, че може някой, с който са комбина, да ми направи золуми, ако ги убия от бой тия двамата и прецених да подходя дружелюбно, за да предотвратя евентуални проблеми в бъдеще.Живея на първия етаж и не ми се иска да ми чупят прозорците за 40лв. почерпка.Полицаите не ги извиках, т.е. обадих се да не идват изобщо, защото те обикновено пазят крадците, както и в случая - мой съсед е видял патрулка зад въпросния трафопост в 7:05 сутринта и се паникьосал, че е без колан, но те не му обърнали никакво внимание, защото си говорели до колата

                      Коментар


                        #12
                        Честито, че си ги намерил.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          Миналата седмица видях Тойота Корола на не повече от 1-2год без гуми.Направо хвърлена в едни храсти дори не беше и на тухли
                          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                          Коментар


                            #14
                            Re: Събуха ми колата!!! Ама пак си я обух....

                            Kuku написа:
                            ...
                            Незнам колко е джакпота в тотото, но няма да е лошо да пробваш да пуснеш един фиш. Може пък късмета да е с теб тази седмица!
                            Няма начин да няма начин!

                            Коментар


                              #15
                              Още в събота си бях купил два фиша, но късмета ми за неделя отиде при джантите и гумите, т.е. не аз спечелих джакпота вчера

                              Коментар

                              Working...
                              X