Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парола на фейс

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Единият със сигурност е римлянин Познавам го лично.Егати, намерих на сървъра на форума папката с пароли на всички потребители, а на моя компютър не мога. Няма ли кой да помогне, друг път се избивате в компютърните теми...

    Коментар


      #17
      googo написа:
      Тая папка не се ли появяваше като минеш с магнит през харда, за да се отключат скритите сектори ? пс: В кръга на шегата е, НЕ го прави ! :D
      нищо няма да му стане на харда иначе и мен тема ме кефи ... може пък да науча нещо ново :D
      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

      Коментар


        #18
        Ех ще я намеря тая папка и ще ви натрия носа на всичките разбирачи.Слушал съм за някакви програми шпьони кажете дали с такъва програмка няма да стане.Зора ми е следния изкам да разбера една парола на фейсбук и тъй като няма начин да я разбера от самия фейсбук трябва да пробвам друга алтернатива,имам достъп до компютър от който е влизано и следователно това ми е единствения шанс (поне така мисля). Дайте идеи разбирачите. :D

        Коментар


          #19
          shefa_nuti написа:
          Ех ще я намеря тая папка и ще ви натрия носа на всичките разбирачи.Слушал съм за някакви програми шпьони кажете дали с такъва програмка няма да стане.Зора ми е следния изкам да разбера една парола на фейсбук и тъй като няма начин да я разбера от самия фейсбук трябва да пробвам друга алтернатива,имам достъп до компютър от който е влизано и следователно това ми е единствения шанс (поне така мисля). Дайте идеи разбирачите. :D
          Я вземи да научиш българскияТ език, а след това търси шпиони и тем подобни гадини да ти изкарат папката с паролите и кукуруза.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Градски, с право се ядосваш, че ти оспамихме темата. Такава папка обаче няма. Това, което си мисля, че имаш предвид е файл - http://en.wikipedia.org/wiki/Security_Accounts_Manager В него се пазят паролите за потребителите на системата, и няма как да ги видиш, но може да ги махнеш с Hiren BootCD и да се логнеш след това в уиндоуса с всеки от съществуващите потребители на операционната система без да въвеждаш парола. Паролите за регистрации в сайтове нямат нищо общо с този файл, и както вече ти обясниха, трябва да ги търсиш по папките на съответния браузър. И аз като теб предполагам, че това ще стане с някаква програма, защото едва ли се съхраняват в текстово файлче, а са 100% в криптиран вид, но досега не съм се интересувал по въпроса. Ако някой знае такава, нека да сподели, защото и на мен ми стана интересно. Аз чак утре ще потърся, че сега съм употребил алкохол вече и не ми е до това :D
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #21
              Я ми кажи една много основателна причина защо иЗкаш да разбереш дадена парола за фейсбук?! Свържи се с фейсбук, с администрацията. Има начини да си извикаш паролата. Има начин за изпращане на пощата ти, с СМС, и други, вероятно. Използвай ги. Ако искаш да разбереш чужда парола - в този форум не е мястото. Тази тема приключи. Ако някой иЗка - да ти помага на ЛС.

              Коментар

              Working...
              X