Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парола на фейс

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Парола на фейс

    Хора проблемам ми е следния ако има някой хакер да помага.Изкам в личния си компютър да намеря папката от диск С/ с паролите на регистрацийте.Преди я бях намирал ама неси спомням каде стоеше. Не се хабете да спамите от рода за кво ти е или питай си човека ако можете да помогнете БЛАГОДАРЯ!!!

    #2
    мозила-инструменти-настройки-сигурност-показване на паролите.
    FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
    ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
    миг невнимание и вече си татко

    Коментар


      #3
      Няма такава универсална папка, в която да ти стоят надиплени в явен вид паролите за всички видове регистрации . Ако изобщо позволяваш на браузъра, който ползваш, да ти запомня паролите, търси си ги чрез средствата, които предлага съответния браузър.loki ти е обяснил как става с мозилата. По подобен начин се визуализират и паролите, които е запаметил Google Chrome.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Някой друг да има идея щото два дена я търся тая папка и ще откача вече,а относно това че нямало такава папка съм10000% сигурен че има щото съм я виждал с очите си ! Ако не се сещате за папката къде се намира дайте идея за някоя програма която да чете паролите в гугъл хром,и по точно тая на фейс.

        Коментар


          #5
          Няма папка, обяснили са ти как става с мозила и гугъл хром. След като имаш достъп до паролите по описания по-горе начин, що ти е да търсиш папката?
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            Пусни един teamview напиши тука ID и парола. Аз ще ти намеря паролите после и ще ти ги кажа
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              kiselo написа:
              Пусни един teamview напиши тука ID и парола. Аз ще ти намеря паролите после и ще ти ги кажа
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #8
                Тая папка не се ли появяваше като минеш с магнит през харда, за да се отключат скритите сектори ? пс: В кръга на шегата е, НЕ го прави ! :D
                In JTD I believe, in Nm I trust !

                Коментар


                  #9
                  Хахаха много сте весели спамаджийте кажете тогава програма щом сте толкова отворени

                  Коментар


                    #10
                    Каза ти се - търси в браузъра, ако изобщо е запаметена паролата.
                    In JTD I believe, in Nm I trust !

                    Коментар


                      #11
                      shefa_nuti написа:
                      Хахаха много сте весели спамаджийте кажете тогава програма щом сте толкова отворени
                      програма
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        ele написа:
                        shefa_nuti написа:
                        Хахаха много сте весели спамаджийте кажете тогава програма щом сте толкова отворени
                        програма
                        Е не, тая тема кърти просто :D Щом и ele днес ме кефи, смЕтайте :D
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          #13
                          dikanio написа:
                          ele написа:
                          shefa_nuti написа:
                          Хахаха много сте весели спамаджийте кажете тогава програма щом сте толкова отворени
                          програма
                          Е не, тая тема кърти просто :D Щом и ele днес ме кефи, смЕтайте :D
                          Сигур си пийнал. Сори за спама, не се сдържах, надявам се да ми простите заради темата, която предразполага към спам.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            Я помагайте, и аз търся папката. Търсих на C: - няма я. На D: също я няма. Имам само DOS. Досега не ми става ясно какво общо има "фейса" в заглавието с характера на темата?Харесах си две думи за колекцията - регистраций и спамаджий.

                            Коментар


                              #15
                              ogi28b написа:
                              регистраций и спамаджий
                              Тва са много известни гръцки хакери
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X