Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интернет в София от Speedy Net-става ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интернет в София от Speedy Net-става ли?

    Има ли някой, който да ползва в момента този доставчик в София. Мнения за тях, според Гугъл, няма скорошни, старите са отрицателни, като че ли.Иначе в момента имат много добро предложение http://speedy-net.bg/?q=/promo/all#promo132Но дали са надеждни относно скорости и прекъсвания на интернет?

    #2
    Кратко и ясно : НЕТърси сериозна фирма- Мегалан, SPnet, Powernet, бтк ако ще...
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      Ако имат изградена оптична мрежа в близост до твоя адрес - защо пък да не стават? Аз бях много по-доволен от "несериозната фирма" НЕТ1 (с оптика в моя вход), спрямо "сериозната" Мегалан (без оптика в блока).
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        infineon написа:
        Кратко и ясно : НЕТърси сериозна фирма- Мегалан, SPnet, Powernet, бтк ако ще...
        Може ли да се обосновеш. Ако може с актуална инфо. Една година ползвах дребна фирма, доставчик на интернет в само два неголеми квартала-всичко беше добре. А преди това от БТК ми побеля косата.А сега съм на ново място и трябва друг доставчик. В крайна сметка 5 лв на месец не предлага никоя друга фирма. И това е нещото, което ме притеснява.

        Коментар


          #5
          cheruna написа:
          infineon написа:
          Кратко и ясно : НЕТърси сериозна фирма- Мегалан, SPnet, Powernet, бтк ако ще...
          Може ли да се обосновеш. Ако може с актуална инфо. Една година ползвах дребна фирма, доставчик на интернет в само два неголеми квартала-всичко беше добре. А преди това от БТК ми побеля косата.А сега съм на ново място и трябва друг доставчик. В крайна сметка 5 лв на месец не предлага никоя друга фирма. И това е нещото, което ме притеснява.
          Работил съм тази сфера и имам наблюдение от близо на доста доставчици.Става дума за оборудването което използват, надежността на системата, резервираност на трасета и какво ли не още. Просто ги избягвай тия фирми. Те гледат всичко по най евтиния възможен начин с минимум инвестиции и максимум печалба. Това че не си имал проблеми преди не е гаранция в случая.Сега ако цената ти е водещото в случая е друг въпрос, за тази цена какво качество очакваш.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            Работил съм тази сфера и имам наблюдение от близо на доста доставчици.Става дума за оборудването което използват, надежността на системата, резервираност на трасета и какво ли не още. Просто ги избягвай тия фирми. Те гледат всичко по най евтиния възможен начин с минимум инвестиции и максимум печалба. Това че не си имал проблеми преди не е гаранция в случая.Сега ако цената ти е водещото в случая е друг въпрос, за тази цена какво качество очакваш.
            ОК, мерси. Ще имам предвид твоето мнение. Доколкото разбирам говориш по принцип за малките фирми, а не за конкретно тази?За протокола-за тази цена очаквам прилично качество-все пак да може да се ползва. Скоростта не е определяща толкова, колкото надежността на връзката-да не прекъсва често.

            Коментар


              #7
              cheruna написа:
              infineon написа:
              Работил съм тази сфера и имам наблюдение от близо на доста доставчици.Става дума за оборудването което използват, надежността на системата, резервираност на трасета и какво ли не още. Просто ги избягвай тия фирми. Те гледат всичко по най евтиния възможен начин с минимум инвестиции и максимум печалба. Това че не си имал проблеми преди не е гаранция в случая.Сега ако цената ти е водещото в случая е друг въпрос, за тази цена какво качество очакваш.
              ОК, мерси. Ще имам предвид твоето мнение. Доколкото разбирам говориш по принцип за малките фирми, а не за конкретно тази?За протокола-за тази цена очаквам прилично качество-все пак да може да се ползва. Скоростта не е определяща толкова, колкото надежността на връзката-да не прекъсва често.
              И за тази конкретно говоря- за района на квартал левски имам наблюдение и положението беше отчайващо.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                Твърдо Не за Спиди, нета им е ужасен, а като има проблем не го отстраняват понякога с дни, под всякаква критика са, кабелите са им във въздуха и при дъжд, сняг, вятър може и с дни да нямаш нет, офертата е страхотна по-принцип, но ще си скъсаш нервите гарантирам ти. Преди години им бях клиентка, и се отказах заради тези проблеми, всички от блока също се отказаха, сега съм на Мегалан, а от няколко месеца ползвам и техния нет- няма база за сравнение. Просто с тази оферта се опитват да си върнат клиентите, които им избягаха..., мога да ти кажа и още много неща за Спиди, но само негативни. По стечение на обстоятелствата им събирам неустоиките по договорите с клиенти, които не са доволни от техните услуги. В Мегалан също има добри оферти, даже сега като ходих да си плащам таксата ми споменаха нещо за интернет и цифрова за 19-20 лв. на месец. Най-добре провери преди да подпишеш договор договор с която и да е компания, защото ако е на промоционална оферта, ползвал или не дължиш неустойки по договора и трябва да си плащаш.

                Коментар


                  #9
                  vili151279 написа:
                  Твърдо Не за Спиди, нета им е ужасен...........
                  Хм, да. И аз четох толкова лоши неща за тях от преди 2-3 години. Направих си труда да попитам тук за тях, защото пък намерих няколко мнения от последната година, че са се пооправили. Знам ли... Но неустойки няма как да има-плащането е предварително за цялата година и ако не съм доволен-горя с 60 лв. Иначе съм проверил и другите доставчици, наясно съм с нещата. Телевизия не ми трябва. Ще го мисля, имам време.

                  Коментар


                    #10
                    имам познат в Левски с техния нет - ужас е
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Е това е разликата- ако си до оптиката може и в малката фирма да си доволен ама ако не си ядеш дървото. А и дори да си до оптиката ако стане нещо примерно срязана оптика в тия фирми ще си отвисиш поне 1-2 дни без нет, понеже нямат хора занимаващи се с сплайсване в фирмата, ами наемат външни.Ти си решаваш.
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #12
                        В сайта им пише, че цялата им мрежа била оптика. Но пък човекът по-горе казва, че и в момента в кв. Левски е зле. Случаят е по-особен и дори да има дребни проблеми, кратки прекъсвания-не е проблем. Но да не е прекалено, дразнещо и на практика неизползваемо. Макар че надали са останали такива фирми. В крайна сметка не знам какво е нужно, за да има непрекъсваем интернет, макар и не бърз. Толкова ли скъпо и трудно е това? Марковите БТК ги чаках 9 работни дни да оправят срязан кабел (според договора-на 10-ия ден може да се прекрати). И така няколко пъти. Сигурно ще пробвам, пък каквото стане.

                        Коментар


                          #13
                          Спиди в София

                          Относно интернета на Спиди-аз съм им абонат от няколко месеца и досега не съм срещнала проблеми.Преди това ползвах нета на БТК-и на мен ми побеля косата.Сега всичко е наред.При мен водещ фактор беше цената и мисля,че си заслужава.
                          Просто бъди себе си!

                          Коментар


                            #14
                            А само нет ли ти трябва и не искаш ли да комбинираш с телевизия?

                            Коментар


                              #15
                              Re: Спиди в София

                              D.Des написа:
                              ...
                              Уважаема колежке, добре дошла във форума (виждам, че днес си се регистрирала)! Би ли споделила през кой Интернет доставчик ни достъпваш сега? И ако не е Спиди, защо?
                              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар

                              Working...
                              X