Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Евроинс" АД - некоректен застраховател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    коцев написа:
    Преди 5 години съседа ми отгоре ме наводни яко. Дойдоха от компанията двама човека ,вещо лице направиха десетина снимки ,видяха че щетата е голяма и написаха протокол . Казаха че до месец ще ми изплатят щетите . Минаха два месеца и отидох да проверя защо се бавят . Отговора им беше следния. Прощавай ама твоя съсед също е застрахован при нас и трябва да извадим парите от единия си джоб и да ги сложим в другия. Тъй че не можеме да платим нищо ,а виж та се разбери със съседа си да ти плати поне част от щетата .Ако съседа е бил застрахован в друга компания то щели от нея да вземат пари и ми изплатят, но сега нямало как ??????
    И ти ги остави така? Съд до дупка!И какво е това малоумно оправдание - "трябва да извадим парите от единия джоб и да ги сложим в другия" като "другият" джоб дефакто е бил твоят! Това е абсолютно безобразие. Заслужавали са да ги запалиш в буквалния смисъл.

    Коментар


      #32
      sandonni написа:
      Колега M5kov, явно работиш в тази компания, че така ги защитаваш...
      Това съм го пропуснал и няма да го коментирам Прочети си отново 2 пъти първия пост и ще разбереш защо съм ти писал и какво съм имал в предвид.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #33
        Immortal написа:
        vgeorgiev написа:
        Колега, Групама е един от най-големите френски застрахователи.
        И какво от това?
        Не са измекяри.
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #34
          vgeorgiev написа:
          Immortal написа:
          vgeorgiev написа:
          Колега, Групама е един от най-големите френски застрахователи.
          И какво от това?
          Не са измекяри.
          В конкретния случай поведението на техен служител, описвано от колегата Имортал, аз обаче не знам как да го нарека.Коректно, точно, правилно, клиентски ориентирано? Или просто целта е било да се сключи застраховката на всяка цена.

          Коментар


            #35
            "Евроинс" АД - некоректен застраховател

            Orcinus написа:
            vgeorgiev написа:
            Immortal написа:
            vgeorgiev написа:
            Колега, Групама е един от най-големите френски застрахователи.
            И какво от това?
            Не са измекяри.
            В конкретния случай поведението на техен служител, описвано от колегата Имортал, аз обаче не знам как да го нарека.Коректно, точно, правилно, клиентски ориентирано? Или просто целта е било да се сключи застраховката на всяка цена.
            Ха ...Прекрасните отрудени шефове на добрата компания не знаят какво правят лошите служители в ’’низините’’...хм...
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #36
              emzo написа:
              Преди малко получих оферта за каско от тях, на доста по-ниска от другите цена.
              Ако искаш проблеми хвани се на въдицата...Успех!
              Продавам Fiat Marea 1.9 JTD на части

              Коментар

              Working...
              X